برنده شدن با ویدیو: رازهای موفقیت ویدیو آژانس برتر برای فیس بوک و اینستاگرام

برنده شدن با ویدیو: رازهای موفقیت ویدیو آژانس برتر برای فیس بوک و اینستاگرام

Rate this post

اگر صاحب یک آژانس دیجیتال هستید یا یک حرفه ای در رسانه های اجتماعی هستید که برای مشتریان خود محتوا تولید می کنید، این برای شما مناسب است.

بازاریابی امروز سخت است! میانگین دوره تصدی CMO فقط 3.5 سال است. پایین ترین سی سوئیت و پایین ترین از سال 2009. چرا؟ زیرا امروزه بازاریابی فوق العاده است چالش برانگیز!

بنابراین، بیایید ساده!

اگر بر روی ساخت محتوای فیسبوک خود در حدود 70 درصد ویدیو تمرکز کنید، نتایج بسیار بهتری خواهید دید. ویدیو در فیس بوک بهترین نرخ دسترسی، تعامل و تبدیل را دریافت می کند. درسته. اما تعداد کمی از کسب و کارها و آژانس ها واقعاً بخش استراتژی موفقیت با بازاریابی ویدئویی را درک می کنند. بعلاوه، اکثر کسب و کارها فکر می کنند ایجاد ویدیو دشوار و گران است.

این نیست که تعداد زیادی ویدیو را در صفحه خود قرار دهید و امیدوار باشید که تعامل بیشتری داشته باشید. شما باید مخاطبان خود را به یک سفر و از طریق قیف خود هدایت کنید.

ویدئو در فیس بوک و اینستاگرام – چه ارگانیک و چه پولی – برای شما و مشتریانتان مهمتر از همیشه است.

من اخیراً این آموزش ویژه را از طریق فیس بوک لایو هدایت کردم و با دوستان خوبم در InVideo همکاری کردم. من نکات کلیدی آموزش را در این پست وبلاگ نوشته ام. با این حال، حتماً آموزش ویدیویی را که در آن شما را راهنمایی می کنم، تماشا کنید:

 • چگونه ایجاد سرنخ و درآمد برای مشتریان خود با ویدئو (با استفاده از کمپین های بالاترین ROI)
 • دقیق نوع مناسب ویدیو برای هر مرحله از قیف (بیشتر مردم این را از دست داده اند!)
 • را 3 بزرگترین گلوگاه برای ویدیو (و چگونه می توانید به راحتی بر آنها غلبه کنید!)

برنده شدن با ویدیو! رازهای موفقیت ویدیویی آژانس برتر برای فیس بوک و اینستاگرام

آیا می خواهید آژانس دیجیتال خود را سودآورتر کنید و نتایج بهتری برای مشتریان خود داشته باشید؟ ? چه یک حرفه ای انفرادی در رسانه های اجتماعی باشید، چه یک آژانس کوچک تا متوسط، این برای شما مناسب است! ?? آیا می‌دانستید ویدیو بهترین نرخ دسترسی، تعامل و تبدیل را در فیس‌بوک دارد؟ درسته. ویدئو در فیس بوک و اینستاگرام – چه ارگانیک و چه پولی – برای شما و مشتریانتان مهمتر از همیشه است. در این آموزش ویژه، من با دوستان خوبم در InVideo همکاری می کنم تا شما را راهنمایی کنم:? چگونه با ویدیو (با استفاده از کمپین‌های بازدهی بالاتر) برای مشتریان خود سرنخ و درآمد ایجاد کنید؟ نوع دقیق ویدیوی مناسب برای هر مرحله از قیف (بیشتر مردم این را از دست می دهند!)؟ 3 بزرگترین تنگنا برای ویدیو (و چگونه می توانید به راحتی بر آنها غلبه کنید!) شامل نمونه های واقعی از آژانس ها / مارک ها است. ???? خاص! صرفه جویی 50٪ در حساب InVideo: ساده ترین نرم افزار ایجاد ویدیو در جهان. فقط 60 دلار در سال به invideo.io/marismith بروید و از کد MARI50 استفاده کنید

ارسال شده توسط Mari Smith در پنجشنبه 25 ژوئن 2020

خاص!

در اینجا یک راه بسیار آسان برای ایجاد محتوای ویدیویی با کیفیت بالا و حرفه ای برای شما و مشتریانتان وجود دارد. از InVideo، ساده ترین نرم افزار ایجاد ویدیو در جهان استفاده کنید. دوستان ماری می توانند 50٪ در حساب InVideo صرفه جویی کنند. فقط 60 دلار در سال به invideo.io/marismith بروید و از کد MARI50 استفاده کنید

ویدیو برای هر مرحله از قیف

احتمالاً نام TOFU، MOFU و BOFU را شنیده اید. اینها مخفف های سرگرم کننده ای هستند که به قیف فروش معمولی اشاره می کنند. آنها مخفف Top of Funnel، Middle of Funnel و Bottom of Funnel هستند. به این معنا که برای هر مرحله از سفر مشتری خود – از یک فرد کاملاً غریبه (مخاطب سرد)، تا مخاطب با کیفیت (مخاطبان گرم)، تبدیل به مشتری پولی (مخاطبان داغ) – به محتوای متفاوتی نیاز دارید.

سه مرحله قیف شما به خوبی با طرح اهداف تبلیغاتی فیس بوک نگاشت:

برای همه ویدیوهای TOFU، MOFU و BOFU:

 • نام تجاری / آرم / پیام کلید خود را در 3 ثانیه اول قرار دهید
 • آن را قانع کننده و جذاب کنید، در حالت ایده آل با یک ارتباط عاطفی
 • فوراً توجه را جلب کنید

فرمت ها:

 • فید اینستاگرام: مربع 1:1 (یا افقی 16×9)
 • فید فیس بوک: افقی 16×9 را آزمایش کنید، مربع 1:1، یا عمودی 4:5 یا 2:3
 • داستان‌ها: 9×16 عمودی (اگرچه هر قالب ویدیویی تنظیم می‌شود و می‌توان آن را در داستان‌ها قرار داد)

TOFU: ویدیوهایی برای بالای قیف شما

 • مدت زمان: 30-60 ثانیه
 • مخاطب هدف = سرد (آواتار/شخصیت مشتری شما که هنوز با شما/نام تجاری/محصول یا خدمات شما آشنا نیست)
 • جوهره اصلی آنچه که کل کمپین شما در مورد آن است را بگنجانید
 • هدف شما از این ویدیوها افزایش آگاهی است

MOFU: ویدیوهایی برای وسط قیف شما

 • مدت: 15 تا 30 ثانیه (توجه کنید اکنون که مخاطب در معرض پیام/کمپین اولیه شما قرار گرفته است، به دنبال یک ویدیوی کوتاهتر هستید)
 • مخاطب هدف = گرم (شما ایده آل شما که با محتوای شما درگیر شده است، اولین ویدیوهای شما را تماشا کرده، در لیست ایمیل شما شرکت کرده و غیره)
 • روایت پیام کلیدی خود را با نحوه محصول/خدمت خود مرتبط کنید خدمت آن روایت
 • 95٪ از تصاویر استفاده شده در ویدیوهای MOFU شما باید از ویدیوهای TOFU شما باشد وگرنه مخاطبان خود را از دست خواهید داد. اکنون زمان آن نیست که بیش از حد خلاق و فانتزی باشید و ایده های جدیدی را معرفی کنید که به پیام اصلی مرتبط نیستند.

BOFU: ویدیوهایی برای پایین قیف شما

 • طول: 5 تا 15 ثانیه (اکنون، ما حتی کوتاه‌تر می‌شویم زیرا شما در حالت ایده‌آل قبلاً توجه مخاطبان اصلی خود را به خود جلب کرده‌اید)
 • مخاطب هدف = داغ (مشتریانی که در حال حاضر با شما آشنا هستند؛ آنها در رسانه های اجتماعی و/یا از طریق ایمیل و/یا در وب سایت شما با شما درگیر شده اند؛ آنها آماده خرید هستند)
 • از نظر محتوا برای این کوتاه‌ترین ویدیوها، نیازی نیست آنچه را که قبلا انجام داده‌اید تکرار کنید، اما از همان تصاویر بصری برای لنگر انداختن دوباره پیام استفاده کنید.
 • اینجا جایی است که شما بخش عمده ای از هدف گذاری مجدد/بازاریابی مجدد خود را نیز انجام خواهید داد، با استفاده از 1) بازدیدکنندگان ویدیوی فیس بوک از مخاطبان سفارشی، 2) مخاطبان ترافیک وب سایت از فیس بوک پیکسل خود، و 3) لیست ایمیل مشتریان بالقوه خود.

به تبلیغات تلویزیونی فکر کنید که در آن برای هر ثانیه/دقیقه زمان پخش آگهی‌های تبلیغاتی هزینه دارد. این مورد در مورد تبلیغات ویدئویی دیجیتال صدق نمی کند. با این حال، مفهوم مشابهی در اینجا وجود دارد تا جایی که می‌بینید یک تبلیغات طولانی‌تر برای ایجاد آگاهی، به دنبال آن تبلیغات کوتاه‌تر که بر اساس همان پیام اصلی ساخته می‌شوند، و سپس موارد کوتاه‌تر که فقط به عنوان یک یادآوری برای شما عمل می‌کنند که تصمیم خرید را بگیرید. !

3 گلوگاه بزرگ (دلایلی که باعث می شود در تولید محتوای ویدیویی برای مشتریان خود گیر کرده اید!)

سه بلوک بزرگ برای موفقیت ویدیو هستند هزینه، زمان و تلاش.

بنابراین بسیاری از کسب‌وکارها از ایجاد محتوای ویدیویی اجتناب می‌کنند، زیرا فکر می‌کنند باید مانند ویدیوی سنتی باشد که در آن بیرون می‌روید و یک عکس‌برداری سفارشی انجام می‌دهید. شما باید روی یک گروه ویدئویی، تمام تجهیزات، استخدام یک شرکت تولید، ویرایشگر ویدئو و غیره سرمایه گذاری کنید. این فرآیند می تواند هفته ها، ماه ها و حتی طول بکشد. و هزینه ها اضافه می شود.

با این حال، لازم نیست اینگونه باشد! وقتی از یک ابزار قدرتمند ایجاد ویدیوی آنلاین مانند InVideo استفاده می کنید، به یک راه حل کلی قیف ویدیویی دسترسی خواهید داشت.

در کمتر از ده دقیقه ویدیوهای خیره کننده ایجاد کنید! InVideo شامل:

 • تقریباً 4000 الگو برای تقریباً هر مورد استفاده ممکن
 • بیش از 1 میلیون عکس و ویدیوی ممتاز که می‌توانید در ویدیوهای خود استفاده کنید (از Shutterstock)
 • و ویرایشگر بصری و قدرتمند با اولین در جهان دستیار ویدیویی هوشمند ‘IVA’
 • به علاوه، متن خودکار را به گفتار در هر زبان اصلی و لهجه‌های متعدد اضافه کنید که برای عدم توانایی ضبط صدای حرفه‌ای حل می‌شود.
 • دسترسی به پشتیبانی زنده 24*7 (بله، واقعاً!)
 • و، یک جامعه فیس بوک متشکل از بیش از 5000 همکار بازاریاب که ایده ها و الهامات خود را به اشتراک می گذارند تا شما هرگز در این سفر تنها نباشید.

InVideo به شما سرعت و صرفه جویی در ایجاد ویدیوهای حرفه ای برای مشتریان خود می دهد. شما به راحتی می توانید 3-4 تکرار بازاریابی ناب را در کسری از زمانی که برای چرخه تایید مشتری سنتی طول می کشد، امتحان کنید.

نمونه های تبلیغات ویدیویی TOFU، MOFU، BOFU

بیایید نگاهی به این کمپین شگفت‌انگیز Under Armour برای کفش دویدن هوشمندشان، HOVR™ بیاندازیم؟ ماشین.

بالای قیف = ویدیو 30 ثانیه ای

معرفی HOVR ™ MACHINA. ما بهترین کفش دویدن را ساخته‌ایم که با UA MapMyRun همگام‌سازی می‌شود تا بر اساس معیارهای دویدن شما، آموزش فرم را در زمان واقعی به شما ارائه دهد.

وسط قیف = ویدیوی 12-15 ثانیه ای (چند نسخه)

پایین قیف = ویدیوهای 6 ثانیه ای (نسخه های متعدد)

نمونه های سرگرم کننده بیشتری را ببینید

… در عرشه اسلاید من از این آموزش، از جمله از HelloFresh انگلستان و پورشه کانادا!

در صورت تمایل آموزش را در یوتیوب تماشا کنید:

همین امروز حساب InVideo خود را دریافت کنید و آژانس سودآورتری ایجاد کنید

شما می توانید آژانس دیجیتالی خود را بسیار سودآورتر کنید و نتایج بهتری برای مشتریان خود داشته باشید، خواه یک حرفه ای انفرادی در رسانه های اجتماعی باشید یا یک آژانس کوچک تا متوسط. در عرض چند دقیقه ویدیوهای حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کنید، یک قوس داستانی را ترسیم کنید، از ویدیوهای مناسب برای قسمت مناسب قیف استفاده کنید و شاهد افزایش ROAS خود باشید!

ویژه! در اینجا یک راه آسان برای ایجاد محتوای ویدیویی با کیفیت بالا و حرفه ای برای شما و مشتریانتان وجود دارد. از InVideo استفاده کنید. دوستان ماری می توانند 50٪ در حساب InVideo صرفه جویی کنند: ساده ترین نرم افزار ایجاد ویدیو در جهان. فقط 60 دلار در سال به invideo.io/marismith بروید و از کد MARI50 استفاده کنید

ماری اسمیت

ماری اسمیت که اغلب به عنوان “ملکه فیس بوک” شناخته می شود، به طور گسترده ای به عنوان کارشناس برتر بازاریابی فیس بوک و یک رهبر برتر افکار رسانه های اجتماعی شناخته می شود. فوربس ماری را چنین توصیف می کند: «… کارشناس برجسته فیس بوک. حتی فیسبوک هم از او کمک می خواهد.» IBM ماری را به عنوان یکی از هفت زنی که در حال شکل دادن به بازاریابی دیجیتال هستند نام برد. ماری یک سخنران کلیدی مورد تقاضا، استراتژیست شبکه های اجتماعی شرکتی، میزبان پخش زنده وب پویا و سفیر برند محبوب است. او نویسنده کتاب بازاریابی فیس بوک: یک ساعت در روز و نویسنده کتاب بازاریابی رابطه ای جدید است.

پست های بیشتر – توییتر – فیس بوک – لینکدین

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
Family vacation sex fest, written by young women.
نوشته‌ی بعدی
با این برنامه ویدیوهای خود را در فیس بوک و اینستاگرام تقویت کنید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست