الگوریتم جدید اینستاگرام رو با دیجی فالوور یاد بگیر

الگوریتم جدید اینستاگرام چیست؟

5/5 - (1 امتیاز)

اگر شما در صفحه اینستاگرام تان برند و محصول خود را برای دیدن شدن و فروش به اشتراک گذاشته اید حتما متوجه تغییرات برخی از الگوریتم‌های اینستاگرام شده اید.

لازم است بدانید که الگوریتم جدید اینستاگرام به همین تازگی‌ها مسائل زیادی برای کاربران و فعالان اینستاگرام درست کرده است. به همین خاطر بسیاری از کاربران اولویت بندی نشان دادن استوری و پست اینستاگرام به افراد را نمی دانند؛ و حتی نمی دانند که این اولویت بندی ها بر چه اساسی است. ما در این مقاله سعی داریم که الگوریتم اینستاگرام و اساس الویت بندی آن را به شما توضیح دهیم.

الگوریتم اینستاگرام چیست؟

الگوریتم اینستاگرام در واقع با استفاده از یک هوش مصنوعی اداره می‌شود. این شبکه اجتماعی طرفداران زیادی دارد. الگوریتم اینستاگرام مانند یک ماشین کار می کند.

به منظور بهتر این هوش مصنوعی در هر صدم ثانیه میلیون ها داده ای که کاربران از آن استفاده می کنند را بررسی می کند تا بفهمد بر چه اصولی باید محتوا های جدید را به آنها نشان دهد؛ همین تحلیل و بررسی باعث تغییرات الگوریتم اینستاگرام می شود.

برای این که بهتر متوجه شوید برای شما مثالی می زنیم. حتما در گذشته متوجه شده بودید که پست های اینستاگرام بر اساس زمانی که منتشر شده اند برای شما نمایش داده می شدند؛ اما اکنون مانند گذشته نیست، پست های که برای شما به نمایش گذاشته می شوند بر اساس الگوریتم جدیدی هستند.

در واقع الگوریتمی که جدیداً اینستاگرام از آن پیروی می کند به حالت حقیقت نگاری توجهی ندارد. الگوریتم اینستاگرام بر اساس علاقه ای که شما به محتوای خاصی دارید و همین طور میزان ارتباطی که با صاحب صفحه ای برقرار می کنید پست ها را به شما نشان می دهد.

چند نکته مهم درباره الگوریتم جدید اینستاگرام

۱- تفاوت ویدئو و تصویر

بیشتر کاربران و فعالان اینستاگرام گمان می کنند اگر از تصاویر ثابت و فیلم به عنوان پست خود منتشر کنند، اینستاگرام صفحه آن ها را بیشتر به کاربران نشان می دهد.

بعد از این که بیشتر مخاطبان این شایعات را باور کردند، اینستاگرام سعی کرد با توضیحاتی به این شایعات پایان دهد. برای الگوریتم اینستاگرام فیلم ها و تصاویر مهم نیستند بلکه محتوایی که به اشتراک می گذارید مهم است.

تلاشی که الگوریتم اینستاگرام می کند، این است که پست و محتوایی را برای شما به نمایش بگذارد که بیشتر کاربران آن را دیده ام و زمان خود را صرف جستجو آن کردند.

اگر گمان می کنید که تفاوتی بین تصویر و ویدئو وجود دارد به این دلیل است که مخاطبان زمان بیشتری را صرف دیدن محتوای ویدئویی می کنند اما برای تصاویر به این صورت نیست.

۲- تعامل (اینتراکشن) فیک

الگوریتمی که در سال ۲۰۲۱ در اینستاگرام به وجود آمد به این صورت بود که می توانست بات هایی که برای جمع آوری کامنت و لایک بود را شناسایی کند و فیک آن ها را تشخیص دهد، بنابراین در جمع آوری فالوور و دنبال کننده های واقعی باید تلاش کنید.

۳- طول کامنت

کامنتی که شما برای پستی می گذارید مهم نیست که چند خط باشد یا چند ایموجی یا تنها یک علامت ساده. برای الگوریتم جدید اینستاگرام اندازه کامنت ها مطرح نیست و ارزش یکسانی دارد در واقع اینتراکشن محسوب می‌شوند.

۴نوع اکانت‌

اگر فکر می کنید که با تغییر اکانت شخصی به اکانت بیزینس ارزش اکانت تان بیشتر یا کمک می شود در اشتباه هستید، زیرا اینستاگرام به طور رسمی بیان نموده است که الگوریتم جدیدش فرقی بین نوع اکانت ها نمی گذارد.به منظور دیگر نوع اکانت شما تاثیری بر بیشتر نشان داده شدن پست ها و همچنین صفحه شما ندارد.

برای مثال اگر شما دارای یک اکانت بیزینسی هستید و در آن فعالیت مرتب دارید و همچنین با دنبال کنندگانتان تعامل دارید، در این صورت نیز صفحه شما می تواند در صدر محتوا های اینستاگرام باشد.

۵- ۳۰ دقیقه اول

شایعه سی دقیقه به این صورت بود که بیشتر مخاطبان اینستاگرام فکر می کردند که پستی که در سی دقیقه اول می گذاشتند در صدر اینستاگرام قرار می گرفت، که اینستاگرام این شایعه را رفع کرد.

چند نکته مهم درباره الگوریتم جدید اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام ۲۰۱۲ برای فید

اگر قصد دارید بر اساس الگوریتم جدید اینستاگرام پیش بروید در مرحله اول باید بدانید که این الگوریتم بر چه اساسی کار می کند. در این قسمت از مقاله قصد داریم که چند نکته مهم درباره الگوریتم جدید برای شما شرح دهیم.

همان طور که سایت later در باره قوانین جدید اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ گفته است قصد دارد میزان اهمیت یک صفحه اینستاگرام را بر اساس نکات زیر بسنجد:

۱- علاقه:

با توجه به پست ها و محتوا هایی که از قبل دیده اید الگوریتم اینستاگرام محتوای مورد علاقه شما را شناسایی می کند تشخیص می دهد شما چه کسانی را دنبال کرده اید و چه پست هایی را لایک کرده اید و به این صورت در اینستاگرام شما بیشتر نشان داده می شود.

۲- الگوریتم اینستاگرام رابطه شما را با فالوورها تعیین می‌کند:

الگوریتم جدید اینستاگرام به این صورت است که میزان تعامل شما را با افراد می سنجد و تشخیص می دهد که شما با چه افرادی ارتباط زیادی دارید به این ترتیب علاقه مندی های همان فرد هم برای شما نشان می دهد.

۳- الگوریتم اینستاگرام به زمان اهمیت می‌دهد.

فید اینستاگرام دیگر به صورتی نیست که به ترتیب زمان چیده شود.اما با این حال الگوریتم جدید اینستاگرام سعی می کند که زمان انتشار محتوا یکی از مهم ترین عواملی باشد که مخاطبان بیشتر آن ببیند.

به طور کلی اینستاگرام بر این سعی است که جدید آرین محتوا را برای شما به نمایش بگذارد. بنابراین اگر قصد دارید که صفحه تان در اینستاگرام دیده شود بهتر است که یک تقویم محتوایی درست کنید.

سخن پایانی

ما با تهیه و جمع آوری این مقاله قصد داشتیم که شما را با الگوریتم جدید اینستاگرام آشنا کنیم و نحوه کار آن را برای شما شرح دهیم. امیدواریم که با مطالعه این مقاله سوالاتتان رفع شده باشد.سایت نیترو فالوور با اراعه خدمات اینستاگرامی با کیفیت نظر عموم را به دست اورده شما نیز با خرید فالوور ارزان و باکیفیت در کمترین زمان ممکن مخاطبان خود را افزایش دهید.

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
گران‌ترین تبلیغات برای چه کسی است؟ درآمد بلاگر‌ها چقدر است؟
نوشته‌ی بعدی
آموزش خرید فالوور اینستاگرام (راهنمای قدم به قدم)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست