نحوه خرید فالوور از دیجی فالوور

افزایش لایک اینستاگرام برای بالا بردن فالوور اعتبار پست اینستا

5/5 - (1 امتیاز)

می توان به جرات گفت که اصلی ترین هدف از آماده کردن هر پست و آپلود آن در اینستاگرام ، به منظور دریافت لایک های بیشتر و در نتیجه شناخته شدن می باشد . پست هایی که در اینستاگرام به موفقیت دست می یابند که لایک های زیادی را توسط کاربران دریافت کنند . با این کار ، اعتبار چشمگیری کسب کرده و در نتیجه آن ، فرد شاهد افزایش تعداد کامنت ها ، بازنشر ها ، ذخیره ها ، فالوور ها و در نهایت ، افزایش بازخورد کلی حساب کاربری خود ، خواهد بود .

 پست هایی که لایک های بسیاری دریافت کنند ، امکان بیشتری برای ورود به صفحه اکسپلور  خواهند داشت . از همین رو  ، افراد زیادی به دنبال روش هایی برای افزایش تعداد لایک های خود ، می باشند . روش های زیادی برای این کار وجود دارد ، که برخی از این روش ها نسبت به سایرین ، سریع تر اثر می کند . 

خرید لایک اینستاگرام از سایت دیجی فالوور : 

یکی از روش های افزایش لایک برای هر پست ، خرید آن می باشد . پروسه خرید و پرداخت هزینه ، می بایست در یک سایت معتبر صورت گیرد . سایت های جعلی و غیر معتبر ممکن است پس از پرداخت هزینه توسط مشتری ، هیچ لایکی را به پست اضافه نکرده و قابلیت پیگیری نیز نداشته باشند .

 دیجی فالوور یکی از سایت های معتبر و پرطرفدار ،  در زمینه خرید لایک ، فالوور ، . . محسوب می شود . افراد با مراجعه به این سایت می توانند تعداد لایک های مورد نیاز خود را ، به سادگی و با پرداخت هزینه ای کم و مقرون به صرفه ، خریداری کنند . لایک ها به سرعت به پست مورد نظر اضافه شده و بازخورد یا  Insight  کلی پست را  افزایش می دهند . 

 

انواع لایک های موجود در سایت دیجی فالوور : 

در این سایت دسته بندی نسبتا گسترده ای برای لایک ها وجود دارد . در زیر به برخی از انواع لایک در سایت دیجی فالوور ، پرداخته شده است : 

_ خرید لایک های ارزان قیمت : با ورود به صفحه مربوطه ، افراد قادر هستند هر تعداد لایک که برای پست خود نیاز دارند را  با قیمتی بسیار مناسب و ارزان خریداری کنند . لایک های خریداری شده ، در کم ترین زمان ممکن به پست انتخاب شده ، اضافه خواهند شد . 

_ خرید لایک های خارجی : این لایک ها نیز مانند نوع بالا ، ارزان قیمت بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی ، به پست مورد نظر افزوده خواهند شد . از جمله مزیت های این قبیل لایک ها ، قیمت آن ها می باشد . آن دسته از افرادی که می خواهند تمامی پست هایی که آپلود می کنند ، لایک های زیادی داشته باشد ، می توانند با پرداخت هزینه ای کم ، به دفعات این کار را انجام دهند . 

به چه صورت می توان از سایت دیجی فالوور ، لایک رایگان دریافت کرد ؟

یکی دیگر از ویژگی های سایت دیجی فالوور ، در اختیار قرار دادن لایک های کاملا رایگان ، به مشتری های خود می باشد . در صورتی که فردی نیاز دارد تعداد لایک ها خود را افزایش داده ، اما هزینه کافی برای خرید آنها را ندارد ، می تواند با انجام دادن چند کار ساده ، به سرعت لایک رایگان به دست بیاورد . در زیر به روش های دریافت لایک رایگان ، پرداخته شده است : 

1 _ این روش به خلاقیت شخص بستگی دارد . افراد می توانند یک کلیپ تبلیغاتی کوتاه و ساده ( بدون نیاز به برنامه و یا گرافیک های خاص و حرفه ای ) ، تهیه کرده و آن را در حساب کاربری خود استوری کنند . سپس می بایست صفحه رسمی دیجی فالوور را نیز ، در آن استوری تگ کنند . با این کار لایک های فراوانی از طرف دیجی فالوور ، به پست شخص تعلق می گیرد . 

2 _ افرادی که به هر دلیلی قادر به تهیه کلیپ نیستند ، می توانند یک عکس مربوط به دیجی فالوور را تهیه کرده ، صفحه رسمی آن را تگ کرده و سپس در حساب خود استوری کنند . با این کار نیز لایک رایگان دریافت خواهند کرد . البته لازم به ذکر است که با تهیه عکس ، لایک های کمتری نسبت به تهیه کلیپ ، بدست خواهند آورد . 

3_ افراد می توانند در سایت دیجی فالوور ثبت نام کرده و حساب کاربری مخصوص خود را بسازند . سپس یک لینک انحصاری به شخص داده می شود . وی می تواند این لینک را در تمامی رسانه های که فعالیت دارد ، منتشر کند ( به صورت استوری ، پست ، قرار دادن در قسمت Bio بیوگرافی ، و … ) . هر شخص جدیدی که به واسطه آن لینک انحصاری ، به سایت دیجی فالوور وارد شده و خریدی را انجام دهد ، مقداری از سود به فرد تعلق می گیرد . سپس می تواند با سود به دست آمد ، تعداد لایک های مورد نیاز خود را ، از سایت خریداری کند . 

 

کیفیت لایک های رایگان سایت دیجی فالوور ، به چه صورت است ؟

ممکن است عده ای بر این باور باشند که به دلیل رایگان بودن لایک ها ، هیچ فایده ای ندارند و تاثیری نیز در کسب اعتبار و افزایش بازخورد کلی حساب کاربری ، نخواهند داشت . این باور کاملا اشتباه است ؛ چرا که لایک های دریافت شده رایگان توسط این سایت ، به اندازه لایک های دیگر ارزش داشته و اثر گذار می باشند . این لایک های رایگان توسط حساب های کاربری ایرانی و واقعی ، انجام می شوند . از همین رو پس از دریافت آن ها با مراجعه به قسمت Insight هر پست ، می توان به این امر پی برد . 

البته لازم به ذکر است که نمی توان تنها با دریافت لایک رایگان ، پست ها را به بخش مهمی مثل اکسپلورر انتقال داد ؛ چرا که این کار نیاز به زمان ، رشد حساب کاربری و کسب اعتبار نزد کاربران اینستاگرام دارد . در صورتی که خرید لایک برای هر پست  به دفعات تکرار شود ، اعتبار پست ها و در نهایت حساب کاربری افزایش پیدا کرده و شانس دیده شدن پیدا می کند . سپس می توان با افزایش کیفیت محتوا در پست ها ، احتمال راه پیدا کردن به صفحه اکسپلور را نیز به میزان قابل توجهی افزایش داد . دیجی فالوور همواره در تلاش است تا با کیفیت ترین و بهترین لایک ها ، با مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد . 

 

چگونه می توان از سایت دیجی فالوور ، آتو لایک خریداری کرد ؟ 

یکی از جدید ترین و کاربردی ترین روش ها جهت افزایش بازخورد کلی حساب کاربری افرادی ، خرید آتو لایک از سایت دیجی فالوور می باشد .

 آتو لایک به این صورت است که کاربر های اینستاگرامی ایرانی ، تا 5 پست آینده حساب کاربری شخص را مشاهده کرده و در صورتی که باب میل آن ها بوده و از محتوا پست ها راضی باشند ، آنها را لایک خواهند کرد . این کار باعث می شود تا افراد پس از خرید آتو لایک ایرانی ، همواره در تلاش باشند تا کیفیت پست های خود را افزایش دهند .

 در نتیجه علاوه بر دریافت لایک های بیشتر ، محتوای حساب کاربری بهتر شده و بازخورد نهایی نیز  به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت . برای آن دسته از افرادی که فروشگاه های اینترنتی دارند ، خرید آتو لایک یکی از مناسب ترین گزینه ها ، به حساب می آید . 

 

خرید آتو لایک خارجی از سایت دیجی فالوور : 

یکی دیگر از گزینه های مربوط به خرید لایک در سایت دیجی فالوور ، خرید آتو لایک های خارجی می باشد . تفاوت اصلی آن  با آتو لایک ایرانی ، در این است که پس از تکمیل پروسه خرید ، تا 5 پستی که شخص در آینده آپلود کند ، توسط افراد خارج از ایران به سرعت لایک خواهد شد . 

هم چنین پس از لایک این افراد ، پست به کاربر های جدیدی نیز نشان داده خواهد شد و در نتیجه لایک های بیشتری را دریافت خواهد کرد . این کار به مرور باعث می شود تا تعامل و بازخورد حساب کاربری ، افزایش پیدا کرده و علاوه بر تعداد لایک ها ، تعداد فالوور ها نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند . در نتیجه میزان اعتبار صفحه بالا رفته و شخص به مرور به یکی از افراد سرشناس در اینستاگرام ، تبدیل خواهد شد . 

نحوه خرید لایک از دیجی فالوور به چه صورت است ؟

نحوه خرید لایک از دیجی فالوور به چه صورت است ؟

خرید لایک از این سایت بسیار ساده و راحت می باشد . در زیر مراحل انجام این کار ، به ترتیب ذکر شده است : 

فرد می بایست پست مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کند . 

سپس علامت 3 نقطه در بالا پست را بزند . 

گزینه Copy Share URL  را انتخاب کند .

به سایت دیجی فالوور مراجعه کرده ، نوع و تعداد لایک هایی که می خواهد را از بین بسته های پیشنهادی سایت انتخاب کند . 

هنگامی به صفحه ثبت سفارش وارد می شود ، در کادری که مشخص شده ، لینکی را که از پیش کپی کرده بود ، جایگذاری / Paste کند . 

سپس به قسمت توضیحات رفته و لینک حساب کاربری خود در اینستاگرام را نیز کپی کرده و در محل مشخص شده ، جایگذاری کند . 

پس از آن پروسه خرید لایک به اتمام رسیده و لایک های خریداری شده ، به سرعت به پست مورد نظر افزوده خواهند شد . 

 

با هر بار خرید برای چند پست می توان لایک خریداری کرد ؟

برخلاف باور برخی از کاربران ، افراد می توانند با هر بار خرید برای چندین پست لایک خریداری کنند . لایک های خریداری شده ، صرفا به یک عدد پست اضافه نمی شوند . برای این کار کافیست تا عملیات بالا را  برای چند پست انجام داده شود . به این صورت که در کادر اولیه ، لینک هر چند پست که شخص در نظر دارد ، جایگذاری شود . 

البته تعداد لایک هایی که شخص قصد دارد به هر پست اضافه شود نیز باید به طور دقیق مشخص شود . پس از اتمام پروسه خرید لایک های خریداری شده ، به تمامی پست های مورد نظر اضافه می شوند . لازم به ذکر است که در هر خرید ، نمیتوان بیشتر از 200 لایک برای 1 پست ، خریداری کرد . 

 

مزیت های خرید لایک از دیجی فالوور : 

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد ، دیجی فالوور از جمله سایت های معتبر در زمینه خرید لایک ، فالوور ، بازدید  و … می باشد که همواره در تلاش بوده تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را  به مشتری های خود ارائه دهد . 

قیمت بسته های پیشنهادی در این سایت ، نسبت به سایت های دیگر بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و شخص هزینه گزافی پرداخت نخواهد کرد . لایک های خریداری شده در مدت زمان بسیار کوتاهی ، به پست مورد نظر اضافه خواهند شد . تمامی لایک ها توسط کاربرانی که ، دارای حساب های کاربری واقعی هستند ، انجام می شود . لایک هایی که بر روی هر پست اعمال می شوند ، پس گرفته نشده و از بین نخواهند رفت .

به منظور خرید لایک ، تنها لینک پست مورد نظر و لینک حساب کاربری شخص ، کافی است  و نیازی به وارد کردن رمز عبور نمی باشد . از همین رو امنیت حساب فرد محفوظ باقی خواهد ماند . دیجی فالوور این تضمین را به مشتری های خود می دهد  که در صورت بروز هر نوع مشکلی وجه پرداختی آن ها را به طور کامل باز گرداند . همچنین این سایت دارای بخش پشتیبانی شبانه روزی بوده و مشتریان می توانند ، در هر ساعت از شبانه روز که به مشکلی برخورد کردند ، به طور مستقیم با مشاورین سایت ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کنند .

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
آشنایی با ۷ روش فوق العاده برای افزایش لایک رایگان
نوشته‌ی بعدی
Payday Loans Online Denton Maryland Md

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست