افزایش  لایک رایگان اینستاگرام فوری

افزایش  لایک رایگان اینستاگرام فوری

Rate this post

لایک یکی از امکانات اینستاگرام است، که به افراد نشان می‌دهد چه افرادی از پست و محتوای پیج آن‌ها خوششان آمده است و پست آن ها را پسندیده اند. هر چقدر تعداد لایک‌های یک پست بیشتر باشد بیانگر این است، که افراد بیشتری آن را دیده اند و  از آن خوششان آمده است.

 هر چقدر تعداد فالوورهای واقعی یک پیج بیشتر باشد، لایک پست‎های آن پیج نیز بیشتر خواهد بود. علاوه براین می‎توان از طریق لایک ها فهمید که چه افرادی پست را لایک کرده اند.

این امکان هم برای کاربر پیج و هم فالوور های آن امکان پذیر است. لایک‎ها باعث افزایش اعتبار یک پیج می‎شوند. پیج‎های که دارای لایک و کامنت زیاد هستند، بیشتر مورد توجه افراد قرار می‎گیرند و افراد بیشتری به آن‎ها اعتماد می‎کند.

 برای کسب درآمد از اینستاگرام حتما باید پست های پیج دارای لایک زیادی باشند. به همین دلیل افراد همواره به دنبال راهی برای افزایش لایک پست‎های خود هستند.

خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد که می‎تواند به شما کمک کند که تعداد لایک پیج خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهید. یکی از میانبر ترین راه ها، استفاده از ربات‎ها یا سایت‎های است که به صورت رایگان لایک و کانت پیج شما را افزایش می‎دهند.

 سایت دیجی فالوور نیز یکی از سایت‎های معتبر در زمینه اینستاگرام می‎باشد که به شما کمک می‎کند که فالوور و لایک پیج خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهید. اگر شما هم به دنبال افزایش لایک رایگان اینستاگرام هستید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا شما را با انواع روش های فوری برای افزایش لایک اینستاگرام آشنا کنیم.

ضرورت افزایش لایک اینستاگرام

یکی از سوالات متداول در مورد  خریدلایک ایرانی اینستاگرام این است، که چرا باید به دنبال راهی برای افزایش لایک پست‎های پیج خود باشیم؟ اگر شما هم به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید،

باید به شما بگوییم که یکی از راه‎های رسیدن به درآمد و جلب اعتماد مشتریان افزایش تعداد لایک و کامنت پیج است. در واقع هر چقدر لایک پست‎های پیج شما بیشتر باشد، بیانگر این است، که افراد بیشتری پست شما را دیده و آن را پسندیده اند.

در واقع لایک به پیج شما اعتبار می‎دهد. پیج‎های که از طریق تبلیغات به درآمد می‎رسند از طریق لایک پست‎های خود، به مشتریان ثابت می‏‎کنند که پیج آن‎ها در طول روز چقدر بازدید دارد.

هر چقدر تعداد لایک بیشتر باشد بازدید پیج نیز بیشتر خواهد بود و راحت تر می‎توان به درآمد رسید. اگر دقت داشته باشید پست پیج‎های معروف دارای تعداد لایک زیادی هستند و از همین طریق می‎توان فهمید که پیج آن‎ها پر بازدید است.

همچنین یکی دیگر از ضروریات لایک این است، که می توان از طریق ان فهمید که فالوورهای یک پیج واقعی هستند یا نه.

 معمولا افراد برای افزایش فالوور پیج خود از ربات‎ها یا سایت‎ها استفاده می‎کنند که باعث می‎شوند تعداد فالوورهای آن‎ها در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش یابد. اما این فالوورها فیک هستند که با پیج هیچگونه تعاملی ندارند.

این گونه پیج‎ها اگر تعداد زیادی  فالوور داشته باشند، باز هم هیچ گونه اعتباری ندارند. و یکی از راه‎های شناسایی این گونه پیج‎ها توجه کردن به تعداد لایک‎های آن‎ها می‎باشد.

زمانی که یک پیج تعداد زیادی فالوور دارد ولی تعداد لایک پست آن بسیار کم است نشان می‎دهد که فالوورهای پیج واقعی نیستند. به همین دلایل ضروری است، که لایک پیج خود را افزایش دهید.

راه‎های افزایش لایک اینستاگرام کدامند؟

خوشبختانه راه‎های زیادی برای افزایش لایک یک پیج وجود دارد. که شما می‎توانید به راحتی آن‎ها را یاد بگیرید و با استفاده از آن‎ها اعتبار پیج خود را افزایش دهید. در ادامه شما را بیشتر با راه‎های افزایش لایک اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

راه‎های افزایش لایک اینستاگرام عبارتند از:

راه‎های افزایش لایک اینستاگرام عبارتند از

تولید محتوای جذاب

 بیشتر ما ها با اینستاگرام آشنایی داریم و تا کنون پست‎های بسیار زیادی را لایک کرده ایم. تا کنون به این موضوع فکر کرده اید، که چه چیزی باعث می‎شود که پست‎های یک پیج را لایک کنید؟

بله درست است، همه ما زمانی که تحت تاثیر یک عکس، یک متن، یک فیلم یا هر چیز دیگری قرار می گیریم ناخودآگاه آن را لایک می‎کنیم. به همین دلیل باید به شما بگوییم که اولین و مهم ترین راه برای افزایش لایک یک پیج تولید محتوای جذاب برای آن پیچ است.

پس اگر می‎خواهید لایک پست‎های خود را افزایش دهید باید برای تولید محتوا خلاقیت به خرج دهید. سعی کنید همیشه از روش‎های جدید و خلاقانه برای طراحی پست های خود استفاده کنید.

مثلا می‎توانید از مطالب طنز متناسب با موضوع پیج خود استفاده کنید. معمولا مطالب طنز نظر افراد را به خود جلب می کند و افراد پست‎های طنز را بیشتر انتشار می‎دهند. همین راهکار ساده می‎تواند به افزایش لایک پست‎های شما کمک زیادی کند.

از پست‎های چالشی استفاده کنید

تجربه نشان داده است، که پست‎های چالشی لایک بیشتری می گیرند. سعی کنید با خلاقیت خود پست‎های چالشی جذابی تولید کنید. معمولا این پست ها را افراد زیاد منتشر می‎کنند و همین باعث می‎شود که پست شما بیشتر دیده شود و لایک ها افزایش پیدا کند.

البته باید توجه داشته باشید که موضوع چالشی که انتخاب می‎کنید باید با محتوای پیج شما متناسب باشد. همچنین شما می‎توانید از چالش‌های پر طرفدار اینستاگرام نیز استفاده کنید و متناسب با موضوع پیج خود از آنها استفاده کنید.

از فالوورهای خود بخواهید که پست شما را لایک کنند

یکی از روش‌های متداول که بیشتر افراد برای افزایش لایک پست های خود از آن استفاده می‎کنند، این است که معمولا از فالوورهای خود می‎خواهند اگر از پست آن‎ها خوششان آمده است آن را لایک کنند.

در واقع با این روش آن‎ها را تشویق می‎کنند که پست آن‎ها را لایک کنند. برای این کار می توانید از مطالب طنز استفاده کنید. آمار نشان می‎دهد افرادی که از روش‎های طنز برای درخواست لایک کردن استفاده می کنند بیشتر نتیجه می گیرند. پس شما هم این روش را فراموش نکنید و از آن برای افزایش لایک پیج خود استفاده کنید.

راه اندازی مسابقه

یکی دیگر از روش‌های متداول که پیج‌های معروف برای افزایش لایک پست‌های خود انجام می‌دهند این است، که مسابقات جذابی را طراحی می‌کنند. شما هم می‌توانید با خلاقیت خود مسابقات جذابی را راه اندازی کنید

و برای افرادی که شرکت می‌کنند، جوایزی را در نظر بگیرند. معمولا برای شرکت در این مسابقات شرط های مانند لایک کردن پست یا تگ کردن افراد زیر پست مسابقه و .. گذاشته می‌شود.

این روش بسیار موثر است و می‌تواند در مدت زمان کوتاهی لایک پیج شما را افزایش دهد. شما می‌توانید با خلاقیت خود مسابقات جذابی را طراحی کنید و از این روش برای افزایش لایک پست‌های خود استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید زا مسابقه بهترین استفاده را بکنید، می‌توانید جوایز خوبی را برای برندگان در نظر بگیرید با این کار افراد بیشتر در مسابقه شما شرکت می‌کنند.

استفاده از ربات های افزایش لایک

ربات‌های زیادی وجود دارند که می‎توانند به صورت رایگان لایک پیج شما را افزایش دهند. استفاده از این ربات‎ها یکی از سریع ترین راه‎ها برای افزایش لایک یک پیج است. اما باید توجه داشته باشید که اینستاگرام برای رقابت سالم بین کاربران خود قوانینی را تعیین کرده است.

طبق این قوانین استفاده از ربات‎ها ممنوع است و در صورتی که اینستاگرام تشخیص دهد که شما از ربات استفاده می کنید پیج شما را محدود می‎کند. همچنین اینستاگرام برای تعداد لایک‎ها در یک ساعت محدودیت گذاشته است

و اگر تعداد لایک‎ها از حد مجاز بیشتر باشد، اینستاگرام پیج شما را مسدود می‎کند. به همین دلیل زمانی که از ربات‎ها استفاده می کنید باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید.

خرید لایک اینستاگرام

سایت‎های زیادی وجود دارند که خدماتی مانند افزایش لایک، افزایش فالوور، افزایش کامنت و .. را به کاربران خود ارائه می‌دهند. شما می‎توانید با مراجعه به یکی از این سایت‎ها به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن لایک پیج خود را افزایش دهید.

سایت دیجی فالوور یکی از سایت‎های معتبر در زمینه اینستاگرام است که خدماتی مانند افزایش لایک، افزایش فالوور و.. را به مشتریان خود ارائه می‎دهد. شما می توانید با مراجعه به این سایت به صورت اصولی لایک پیج خود را افزایش دهید.

از خوبی های این سایت این، است که می‌تواند لایک پیج شما را بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام افزایش دهد. بسیاری از پیج‌های معروف ابتدا از این روش استفاده می‌کنند و سپس با تولید محتوای جذاب لایک پست‌های خود را افزایش می‌دهند.

استوری کردن پست های جدید

یکی از روش‌های مفید و موثر که می‌تواند لایک پست‌های شما را افزایش دهد، استوری کردن پست‌های جدیدی است که در پیج خود به اشتراک گذاشته اید. معمولا پست‌های که قرار می‌دهید مدت زمان کوتاهی به فالوورهای شما نشان داده می‌شود و اکثر فالوورهای شما ممکن است،

که پست شما را نبینند. اما زمانی که شما پست‌های جدید خود را در استوری قرار می دهید باعث میشود که افراد به پست جدید شما سر بزنند و آن را لایک کنند. معمولا دو الی سه ساعت بعد از به اشتراک گذاشتن پست جدید آن را در استوری خود قرار دهید و از فالوورهای خود بخواهید که آن را لایک کنند.

همچنین شما می‌توانید از این روش برای پست‌های قدیمی خود نیز استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید پست‌های که مدت زمان زیادی است، آن‌ها را به اشتراک گذاشته اید را دوباره استوری کنید با اینکار لایک پست‌های قدیمی خود را نیز افزایش می‌دهید.

لازم به ذکر است، زمانی که پست خود را استوری می‌کنید، آن را با اشکال یا نوشته های بپوشانید و با اینکار فالوورهای خود را ترغیب کنید که وارد پیج تان شوند و پست شما را لایک کنند.

از هشتک‌های مناسب استفاده کنید

هشتک‌ها یکی از ابزارهای مناسب هستند که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است. روزانه افراد زیادی از طریق هشتک‌ها مطالب مورد علاقه خود را جستجو می‌کنند.

اگر شما زیر پست های خود از هشتگ های مناسب استفاده کنید شانس دیده شدن پست خود را افزایش می دهید. هر چقدر افراد بیشتری پست شما را ببینند احتمال اینکه پست شما را لایک کنند بیشتر می‌شود. همچنین از این طریق می‌توانید فالوور های خود را نیز افزایش دهید. پس از هشتک‌ها غافل نشوید و راه درست استفاده کردن از آن‌ها را یاد بگیرید.

تقویم محتوای داشته باشید

برای افزایش لایک پیج خود سعی کنید، پست های خود را در یک زمان خاصی از روز منتشر کنید. برای این کار شما نیاز دارید، که یک تقویم محتوای برای پیج خود طراحی کنید و طبق آن پست های خود را تولید و منتشر کنید.

با انتشار منظم پست ها امکان دیده شدن آن ها بیشتر می شود و افراد بیشتری پست های شما را لایک می‌کنند. برای تنظیم تقویم محتوای خود می توانید پیج‌های رقیب خود را بررسی کنید و ببینید که آن ها به چه ترتیبی پست‌های خود را به اشتراک می‌گذارند.

 

خلاصه

به طور کلی لایک پست های اینستاگرام روی اعتبار پیج شما تاثیر زیادی دارد. برای کسب درآمد از اینستاگرام حتما باید از روش‌های موجود برای افزایش لایک پست خود استفاده کنید. لایک‌ها یکی از روش‌های متداول برای تشخیص واقعی بودن فالوورهای یک پیج هستند.

برای افزایش لایک یک پیج راه‌های زیادی وجود دارد. شما می‌توانید برای افزایش لایک پست‌های خود از روش‌های مانند تولید محتوای جذاب، طراحی تقویم محتوای، استفاده درست از هشتگ ها، طراحی مسابقات، تولید پست های چالشی، خرید لایک، استفاده از ربات اینستاگرام و.. استفاده کنید.

از بین این روش‌ها تولید محتوای جذاب از همه مهم تر است. بدون محتوای خوب و جذاب امکان موفقیت یک پیج بسیار کم خواهد بود. پس قبل از هر اقدام دیگری سعی کنید برای تولید محتوای پیج خود از خلاقیت و ایده های جدید استفاده کنید تا بتوانید لایک پیج خود را افزایش دهید.

شما برای دیده شدن پست‌های خود می‌توانید دو الی سه ساعت بعد از به اشتراک گذاری پست در پیج خود آن را استوری کنید و از فالوورهای خود بخواهید آن را لایک کنند.

سایت‌ها و ربات‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند لایک پیج شما را افزایش دهند. سایت دیجی فالوور یکی از سایت‌های معتبر است، که می‌تواند لایک پیج شما را به صورت اصولی و در کمترین زمان ممکن افزایش دهد.

لازم به ذکر است، که هنگام استفاده از ربات ها باید توجه داشته باشید که طبق الگوریتم های اینستاگرام عمل کنید، تا پیج شما توسط اینستاگرام محدود نشود.

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
چگونه لایک رایگان بگیریم
نوشته‌ی بعدی
گران‌ترین تبلیغات برای چه کسی است؟ درآمد بلاگر‌ها چقدر است؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست