نحوه‌ی رسیدن به اکسپلور با لایک و ویو بالا

نحوه‌ی رسیدن به اکسپلور با لایک و ویو بالا

5/5 - (4 امتیاز)

اگر هدف شما هم از فعالیت در پیچ اینستاگرام، جذب کاربران و لایک بیشتر برای بالا بردن درآمد است پس در سایت دیجی فالوور با ما همراه باشید.بهترین روش این است

که بتوانید پست‌هایتان را به صفحه اکسپلور مخاطبان (صفحه جستجو) برسانید و با خرید لایک اینستاگرام ؛ نه تنها میتوانید صفحه اینستاگرام خود را در اکسپلورمی بینید بلکه به راحتی می‌توانید روند جذب کاربران را به پیچ اینستاگرام خود چند برابر کنید.اما چطور و با استفاده از چه راه‌هایی می‌توانید به صفحه جستجوی مخاطبان راه پیدا کنید؟

1. محتوایی با علایق مخاطب تولید کنید

برای رسیدن به اکسپلور، باید پست‌هایی را پخش کنید که محتوای آن برای مخاطب متناسب باشد. برای مثال اگر شما در یک روز با منتشر کردن پستی آموزشی، تعدادی مخاطب را به پیچ اینستاگرام خود جذب کرده‌اید

ولی از روز‌های بعد پست‌های که به آن ربطی ندارد انتشار دادید آن وقت دیگر نباید به نمایش پست‌هایتان در فید این کاربرها امیدی داشته باشید. اینستاگرام غالبا برای هر مخاطب پست‌های را نمایش می‌دهد

که به علایق شخص نزدیک باشد؛ زمانی که کاربران شما به دنبال محتوای آموزشی می‌گردد؛ احتمالا پست شما که راجب آب و هوا است برای او جذابیتی نخواهد داشت و به طور خودکار الگوریتم اینستاگرام اولویتی برای نشان دادن  این پست به مخاطب اهمیتی قائل نخواهد شد.

مشخص کردن اینکه محتوا یا پستی که شما انتشار کردید برای مخاطب‌تان جذابیت دارد یا خیر، با بکارگیری از تکنولوژی و قابلیت ( تشخیص عکس اینستاگرام ) انجام می‌شود؛ که این تکنولوژی مانند قابلیت فعال در سرویس‌های ( شناخت تصویر یوتیوب) و ( تصاویر گوگل) است.

2. تعامل مخاطب با شما

یکی از مهم‌ترین راز‌های موفقیت در اینستاگرام تعامل با مخاطب است. در ابتدای تحول‌های الگوریتمی اینستاگرام و طبق آمار کاربران 50 درصد از پست دوستان نزدیک خود را مشاهده نمی‌کنند

این در حالی است که 70 درصد از پست‌های درون فید را می‌دیدند؛ اما با بالا رفتن تعامل مخاطب در الگوریتم جدید، کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند از قبل بیشتر دوستان خود را مشاهده کنند.

اما سوال اینجاست که الگوریتم چگونه می‌تواند دوستان شما را شناسایی کند؟ وقتی که شما در فعالیت‌های روزانه خود با دوستان نزدیک خود ارتباط برقرار کنید و همچنین برای ‌آن‌ها نظر خود را بفرستید،

و پست‌های آن‌ها مورد پسند شما واقع شود و آن‌ها را لایک کنید و حتی برای آن‌ها از طریق دایرکت پیام بفرستید در آن زمان است که اینستاگرام به صورت خودکار میزان روابط شما را تشخیص می‌دهد و به مشاهده پست‌های شما و بر عکس در فید اولویت می‌دهد.

3. تعامل کاربر با محتوای پیچ اینستاگرام شما

موضوع تعامل فقط به رفتار مخاطبان با یکدیگر ختم نمی‌شود بلکه الگوریتم اینستاگرام به این صورت عمل می‌کند که پست تازه انتشار یافته را فقط به 10 درصد از کاربران نمایش داده خواهد شد

و اگر این افراد با پست شما تعامل خوبی داشته باشند شانس آن برای نمایش به افراد دیگر بالا می‌رود. منظور از تعامل، کامنت، لایک، جواب دادن، ذخیره کردن، اشتراک گذاری و… مخاطبان به پست شما است.

4. چه زمانی پست را انتشار کنید تا تعداد لایک خود را افزایش دهید

هنوز هم، موقع منتشر کردن پست برای الگوریتم اینستاگرام حائز اهمیت است پستی که شما امروز صبح در صدر فید شما نمایش داده شده است قطعا از شانس بیشتری برخوردار است تا پستی ک دوستان شما چهار روز پیش ارسال کردند. در نهایت نمی‌توان زمان منتشر شدن پست را  به راحتی نادیده گرفت.

 اما در کنار جذب کاربران برای پیچ اینستاگرام خود باید به این نکته توجه کرد که اگر هدف شما بالا بردن سود و درآمد است پس حتما به یک طراحی سایت و سایت فروشگاهی جهت معرفی کردن محصولات خود به مخاطبان نیاز دارید چرا که سایت شما نیاز به پشتیبانی دارد.

قدم به قدم تا اکسپلور با الگوریتم پیچ اینستاگرام

قدم به قدم تا اکسپلور با الگوریتم پیچ اینستاگرام

تا اینجا به این پی بردیم که الگوریتم اینستاگرام چگونه برای فهرست بندی محتوا در فید مخاطبان عمل می‌کند. از این به بعد قصد داریم که برخی از فعالیت‌ها و تکنیک ‌ها برای رسیدن به پست شما به صدر نتایج در فید و بعد از آن به اکسپلور اینستاگرام را بیان کنیم.

1 پستی متناسب با پسند کاربر تولید کنید

برای گذر کردن از مانع فید و رسیدن به اکسپلور، باید در مرحله اول پست‌هایی انتشار کنید که کاربران به سمت شما جذب شوند، ممکن است پیچ اینستاگرام شما درباره طنز و سرگرمی باشد و بیشتر از 100 هزار دنبال کننده داشته باشد؛

اما پست‌هایی که با موضوع علمی است لایک بیشتری بخورد بنابراین شما تمرکز خود را روی این نوع از محتوا کنید تا لایک و کامنت بیشتری از جانب کاربران خود دریافت کنید (البته نه همه‌ی پست‌های پیچ خود) تا شانس حضور پست‌هایتان در اکسپلور اینستاگرام بالا برود.

2. پستی را تولید کنید که تعامل مخاطب را بالا ببرد

زمانی که پست شما در یک ساعت اول منتشر شدن با لایک، کامنت، بازدید و نظرات زیادی روبرو شود این پست احتمالا از نظر اینستاگرام لایق قرار گرفتن در اکسپلور است و در نهایت باعث  بالا بردن اعتبار شما در الگوریتم اینستاگرام خواهد شد.

3. فعالیت خود را در پیچ اینستاگرام بیشتر کنید

تعامل فقط به رفتار مخاطب با پیچ اینستاگرامی شما ختم نمی‌شود بلکه این موضوع برای الگوریتم‌های اینستاگرام مهم است که شما در این شبکه‌های اجتماعی فعالیتی داشته باشید در نتیجه به پست کاربران دیگر سر بزنید، می‌توانید به آن‌ها نظرات خود را بگوید آن‌ها را لایک کنید و حتی برایشان دایرکت بفرستید تا این رابطه را قوی‌تر کنید.

نکته: به هیچ عنوان از فرستادن کامنت‌های بی ارزش مانند خوب بود، عالی، در متن‌های خود استفاده نکنید، طبق تجربیات کاربران دارند کامنت‌هایی که از 4 کلمه کمتر هستند برای اینستاگرام ساده و بی‌ارزش محسوب می‌شوند.

4. پست و استوری خود را در ابتدای منتشر شدن، حذف یا ویرایش نکنید

 زیرا اینستاگرام در مورد نشان دادن پست شما یا ندادن در اکسپلورر، در همان یک ساعت اول منتشر شدن تصمیم می‌گیرد. طبق تجربه، با حذف پست و منتشر شدن مجدد آن و همچنین ویرایش کردن پست‌هایی که به تازگی منتشر شده‌اند، احتمال قرار گرفتن آن محتوا در اکسپلور اینستاگرام به شدت کاهش پیدا می‌کند.

5. مطمئن شوید پست شما توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند و او را در صفحه نگه دارید

شاید تصویر یک نقاشی تاریخی برای مخاطب شما جذابیت داشته باشد اما این پست به راحتی نمی‌تواند الگوریتم اینستاگرام را راضی کند، یکی از نکته‌هایی که برای سنجش اعتبار شما از طرف اینستاگرام بررسی می‌شود

در واقع همان مدت زمانی است که روی پست شما می‌گذارند در نتیجه شما با تصاویر با کیفیت می‌توانید کاری کنید که کاربران زمان بیشتری برای پست شما اختصاص دهند.

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
35 ترفند ساده و موثر برای افزایش فالوور واقعی
نوشته‌ی بعدی
چگونه به صورت رایگان در اینستاگرام لایک به دست آوریم؟ 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست