چگونه لایک رایگان بگیریم

چگونه لایک رایگان بگیریم

Rate this post

دریافت لایک در رسانه‌های اجتماعی محبوبی مانند اینستاگرام، به منزله بهبود حضور آنلاین شما و ایجاد ارتباط قوی با شبکه کاربران اینستاگرام است. راه‌های مختلفی مانند ارسال محتوای هیجان‌انگیز و منحصربفرد، عکس‌های زیبا با زیرنویس‌ها وجذاب، فعال بودن اجتماعی در اینستاگرام، تگ کردن افراد و مکان‌ها و غیره برای لایک کردن پست‌هایتان وجود دارد.

اما گاهی تعداد لایک هایی که از طریق این استراتژی ها به دست می‌آورید کافی نیست. در این مورد، بسیاری از مردم ترجیح می دهند این لایک‌ها را از سایت‌های مختلف ارائه‌دهندگان خدمات رسانه‌های اجتماعی مورد اعتماد خریداری کنند.

چه بخواهید محصولات شرکت خود را بازاریابی کنید و چه یک وبلاگ‌نویسی هستید که قصد دارد استعداد خود را به جهانیان نشان دهد، هدف شما جلب توجه بیشتر مخاطبان به سمت خود است. 

این معمولا زمانی امکان‌پذیر است که به یک پلتفرم اجتماعی شناخته شده و بالقوه‌ای مانند اینستاگرام بپیوندید و افراد بیشتری را وادار کنید که دکمه “لایک” را بزنند.

در این مقاله قصد داریم نحوه دریافت لایک رایگان در حساب اینستاگرام را از طریق سایت‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات رسانه‌های اجتماعی ببینیم. با دنبال کردن 6 سایت برتر لایک اینستاگرام رایگان می‌توانید لایک رایگان دریافت کنید. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

6 سایت برتر برای دریافت لایک رایگان در اینستاگرام

در اینجا لیستی از 6 سایت برتر برای شما آورده شده است تا صدها لایک رایگان در اینستاگرام دریافت کنید. این موارد شامل:

۱- Like4Like

Like4Like یک پلتفرم ارائه‌دهنده خدمات رسانه‌های اجتماعی منحصربفرد است که به شما امکان می‌دهد در ازای لایک‌های خود در پست‌های دیگران، لایک‌های رایگان برای پست‌های خود دریافت کنید. شانس گرفتن لایک‌های جعلی نزدیک به صفر است، زیرا پست‌هایی که قرار است لایک کنید متعلق به حساب‌های واقعی هستند.  بنابراین در ازای آن لایک واقعی دریافت خواهید کرد.

مزایا:

·        فرآیند تبادل لایک بسیار ساده است

·        خطر دریافت لایک‌های جعلی کم است یا اصلا وجود ندارد

·        برای استفاده از این پلتفرم نیازی به ثبت نام نیست.

معایب:

·        وب سایت شرایط و ضوابط مناسبی ندارد.

6 سایت برتر برای دریافت لایک رایگان در اینستاگرام

۲- Insta Followers

InstaFollowers چندین سرویس را برای بهبود نمایه رسانه‌های اجتماعی شما ارائه می‌دهد.  این یک وب‌سایت معتبر و شناخته شده است که می‌توانید لایک‌های رایگان اینستاگرام را از خدمات رایگان InstaFollower کسب کنید.

اگرچه این شرکت برنامه‌های پولی و اضافی را ارائه می‌دهد، اما برای آزمایش رایگان لایک اینستاگرام هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.  این بدان معناست که خدمات لایک اینستاگرام برای شما رایگان است.

مزایا:

·        شما می توانید آدرس لینک اینستاگرام خود را مستقیماً در کادر پیوند عکس InstaFollowers قرار دهید

·        این سایت به شما امکان می‌دهد حدود 50 لایک رایگان اینستاگرام را در یک زمان دریافت کنید

·        سایت قابل پرداخت است.

۳- InstaGrowing

به گفته Instagrowing، گرفتن لایک در اینستاگرام هنگام صحبت در مورد رشد این رسانه اجتماعی ضروری است، اما فقط ارسال کلیپ‌های زیبا با هشتگ‌های عالی موفقیت شما را تضمین نمی‌کند. InstaGrowing یک وب‌سایت محبوب است که به شما یک آزمایش لایک اینستاگرام رایگان ارائه می‌دهد. 

با استفاده از این سایت، شما فقط چند کلیک فاصله دارید تا تعداد زیادی لایک در پست خود دریافت کنید. تیم خدمات instaGrowing به شما اطمینان می‌دهد که لایک‌هایی که دریافت می‌کنید از یک حساب واقعی است.

مزایا:

·        برای استفاده از این سایت نیازی به رمز عبور اینستاگرام نیست

·        باید نام کاربری و آدرس ایمیل را وارد کنید تا در 10 دقیقه لایک رایگان دریافت کنید

·        شانسی برای گرفتن لایک از حساب‌های جعلی وجود ندارد

معایب:

·        این یک سایت پولی است و فقط نسخه آزمایشی آن است

·        این شرکت در حال حاضر فقط 10 یا 50 لایک رایگان ارائه می‌دهد.

۴- Virallyft

هدف اصلی Vitalift ارائه لایک رایگان برای پست‌های اینستاگرام شماست. این شرکت امنیت با کیفیتی را برای حساب شما فراهم می‌کند و در صورت مشاهده کوچکترین خطایی، به سرعت تمام فعالیت‌ها را متوقف می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با حساب اینستاگرام خود وارد شوید و در آنجا تعداد زیادی لایک اینستاگرام ایرانی رایگان دریافت کنید.

مزایا:

·        این وب‌سایت ادعا می‌کند که 100٪ ایمن است

·        ما فقط با ورود به حساب اینستاگرام خود لایک‌های رایگان زیادی دریافت می‌کنیم

·        این سایت همه اکانت‌های جعلی را حذف می‌کند، بنابراین هیچ شانسی برای گرفتن لایک از حساب‌های جعلی وجود ندارد.

۵- Likezoid

اگر به دنبال ارائه‌دهندگان خدمات رسانه‌های اجتماعی هستید که چیزی منحصربفرد ارائه می‌دهند، Likezoid برای شما مناسب است. آن‌ها نه تنها ادعا می‌کنند که لایک‌های رایگان از حساب‌های واقعی برای شما دریافت می‌کنند، بلکه قول می‌دهند افرادی که پست‌های شما را می‌پسندند، کسانی هستند که واقعاً به محتوایی که به اشتراک می‌گذارید علاقه‌مند هستند.

بنابراین افرادی که مدت طولانی‌تری در پست‌های شما می‌مانند، می‌توانند واقعاً به آنها علاقه‌مند شوند و همچنین می‌توانند فالوورهای شما شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این برنامه را دانلود و نصب کنید، با استفاده از اطلاعات اکانت اینستاگرام خود وارد شوید و 5 کاربر اضافه کنید‌.

مزایا:

·        Likezoid شبکه‌ای از کاربران اینستاگرام دارد که به شما کمک می‌کند تا پست‌های خود را لایک کنید

·        آن‌ها ادعا می‌کنند که لایک رایگان از کاربرانی که واقعاً پست شما را دوست دارند دریافت می‌کنند

·        این یک برنامه آسان برای استفاده است.

معایب:

·        سرور گاهی اوقات هنگام اتصال به اینستاگرام از کار می‌افتد.

۶- EZLikers

اگر به دنبال یک ابزار فالوور خودکار یا لایک خودکار اینستاگرام هستید، Ezliker برای شما مناسب است. این وب‌سایت به شما امکان می‌دهد فالوور اینستاگرام رایگان و لایک اینستاگرام رایگان دریافت کنید.

آن ها ادعا می‌کنند که استفاده از آن بی‌خطر است و بسیار آسان است. آن‌ها همچنین قول می‌دهند که لایک‌ها و فالوورهایی که در اینستاگرام خود از طریق این وب‌سایت دریافت می کنید، از اکانت های 100٪ واقعی هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود وارد وب‌سایت شوید.

مزایا:

·        استفاده از این ابزار آسان و ایمن است

·        روند ورود همیشه مجاز است

·        لایک‌ها همیشه از حساب‌های واقعی هستند

معایب:

·        برای ورود به این سایت باید رمز عبور اینستاگرام خود را فاش کنید.

نتیجه گیری

برای افزایش دید خود در اینستاگرام، دریافت لایک بیشتر در محتوا و پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارید ضروری است. بسیاری از مردم این لایک‌ها را از ارائه‌دهندگان خدمات رسانه‌های اجتماعی مختلف دریافت می‌کنند اما وقتی می‌توانید چنین خدماتی را به صورت رایگان دریافت کنید، چرا خرید کنید؟

وب‌سایت‌های خدماتی برای دریافت لایک رایگان برای اینستاگرام که در مقاله ما در مورد آن‌ها صحبت کردیم، امیدوارکننده و ایمن هستند.  همه آن‌ها ادعا می‌کنند که لایک رایگان از حساب‌های واقعی برای شما دریافت می‌کنند.

بنابراین لازم نیست نگران دریافت لایک از حساب‌های جعلی باشید، زیرا با این برنامه ها، شانس دومی نزدیک به صفر است.

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
10 پنل رایگان افزایش فالوور و لایک اینستاگرام
نوشته‌ی بعدی
افزایش  لایک رایگان اینستاگرام فوری

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست