چطور فالوور و لایک رایگان بگیریم؟

چطور فالوور و لایک رایگان بگیریم؟ دریافت like

Rate this post

امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که در آن فضایی عالی برای پیشرفت کسب و کارها به وجود آمده است. ه عنوان مثال این پلتفرم توانسته است ابزارهای مختلفی را در بروز رسانی های اخیر خود به برنامه اضافه کند

که برای کسب و کارها سود بیشتری را به همراه داشته باشد. این برنامه در اوایل به وجود آمدن خود تنها یک فضایی ساده بر بستر محتوای بصری بوده است، اما در حال حاضر همین بستر محتوای بصری قابلیت های بی نظیری را به خود دیده است 

تبدیل به یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در بین مردم شده است. همین امر باعث شده است که افرادی که در این برنامه فعالیت دارند به دنبال کسب دنبال کننده و like رایگان باشند

تا کسب و کار خود را رونق دهند. تا به امروز بیش از 500 میلیون کاربر ایرانی در این فضا در حال فعالیت هستند که هر کدام از این کاربران دارای هدف های مختلفی در این برنامه می باشند.

هدف شما در این برنامه هر چه هست باید در ابتدا ترفندهای مختلف برای افزایش لایک و follower اینستاگرام را به خوبی آموزش ببینید. همان طور که گفته شده کاربران فقط به دنبال دریافت like رایگان و دنبال کننده رایگان هستند.

این امر بسیار طبیعی است زیرا شما با افزایش like و دنبال کننده خود در این پلتفرم بیشتر دیده خواهید شد و در پیشرفت شما به صورت چشمگیرانه ای تأثیر می گذارد.

یکی از راه هایی که می توانید در سریع ترین زمان ممکن پیج خود را به سوی اکسپلورر سوق دهید کافی است که از دیجی دنبال کننده و like و یا فالوور دلخواه خود را سفارش دهید و شاهد پیشرفت خود باشید.

اهمیت دریافت لایک و دنبال کننده

like و دنبال کننده اینستاگرام از اصلی ترین شاخص هایی است که برای یک پیج و حساب کاربری دارای اهمیت می باشد. بدون شک تعداد بالای این دو عامل تاثیرات بسیاری برای پیج شما به ارمغان خواهد آورد، در ادامه اهمیت دریافت لایک و follow را برای شما توضیح خواهیم داد:

· افزایش اعتبار پیج در اینستاگرام

شما با دریافت دو شاخص اصلی اینستاگرام مختلف باعث بروز پیشرفت در کار خود خواهید شد، یکی از اصلی ترین فواید این عامل بالا بردن اعتبار پیج شما می باشد.

هنگامی که یک پیج از تعداد بالایی like و فالوور برخوردار شده باشد بدون شک دیگر کاربران به این پیج علاقه مند خواهند شد، که این امر به معنای اعتبار پیج می باشد و کم کم ارزش پیج شما بالاتر از قبل خواهد شد.

علاوه بر این موضوع تعداد بالای این دو شاخص علاوه بر کاربران برای الگوریتم اینستاگرام نیز از اهمیت بالایی برخوردار شده است، به زبان ساده تر این الگوریتم می تواند پیج شما دقیق مورد بررسی قرار دهد که یکی از شاخص های بررسی تعداد لایک و تعداد دنبال کننده شما است. 

تعداد بالای دو شاخص اصلی اینستاگرام می تواند یکی از اصلی ترین راه برای رسیدن به هدف یک پیج باشد. دیجی فالوور به شما اعتبار را هدیه می دهد.

· افزایش follower همیشگی

هنگامی که شما برای اکانت خود like و یا دنبال کننده خریداری می کنید و یا آن ها را به صورت رایگان دریافت می کنید بدون شک تعداد ویو، کامنت و… شما نیز به همان میزان بالا خواهد رفت.

با زیاد شدن لایک های یک پیج بدون شک پیج به سوی اکسپلورر خواهد رفت. این امر باعث می شود که کاربران بیشتری پست شما را دیدن کنند و به آن علاقه نشان دهند و تصمیم گیرند که شما را فالو کنند. در نتیجه تعداد بالای دو شاخص اصلی باعث می شود که به مرور زمان پیج رو به پیشرفت قدم بگذارد.

· بالا رفتن فروش از پیج

اکانت هایی که امروزه برای خرید و فروش محصولات خاصی باز شده اند از این مزیت بیشترین استفاده را می برند، ممکن است شما نیز در اینستاگرام صاحب یک کسب و کاری باشید و محصولات خود را در آن تبلیغ کنید تا کاربران از شما خرید انجام دهند.

در این خصوص بدون شک هدف اصلی شما فروش محصولات است، شما می توانید با آموزش های لازمه دو شاخص اصلی اینستاگرام خود را بالا ببرید و در نتیجه شاهد فروش بیشتر اکانت نیز باشید.

دریافت لایک و یا follower باعث می شود که تعداد بیشتری از کاربران محصولات شما را ببینند و در نتیجه باعث می شود درصد فروش شما بالاتر رود.

انواع like و فالوور اینستاگرام

انواع like و فالوور اینستاگرام

همان طور که ذکر شد یکی از راه هایی که شما می توانید بدون دردسر دو شاخص اصلی اینستاگرام خود را به صورت رایگان بالا ببرید استفاده از دیجی فالوور است.

علاوه بر این موضوع در این سایت شما می توانید بسته های مختلفی را خریداری کنید که برای این موضوع باید هزینه های کمی را نیز پرداخت کنید. انواع لایک و follower اینستاگرام عبارت اند از:

· like و فالوور خارجی بدون ریزش

این دسته از لایک و دنبال کننده ها یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین بسته هایی ست که کاربران زیادی از آن برای پیشرفت استفاده می کنند. به زبان ساده تر افرادی که دارای اکانت های خارجی هستند محتوا و پست شما را like کرده و شما را فالو می کنند.

این نوع از بسته ها هیچ گونه ریزشی ندارند. این نوع از بسته ها برای اکانت هایی که بین المللی هستند بسیار سودآور خواهد بود.

· لایک و فالوور ایرانی واقعی

این دسته از like و فالوورها کاملاً ایرانی هستند و افرادی که دارای اکانت های ایرانی هستند پست های شما را لایک و شما را فالو می کنند. این افراد، افراد کاملاً واقعی هستند که در اینستاگرام فعالیت دارند.

به زبان ساده تر این دسته از followers و لایک مانند اکانت های فیک و پوچ و یا ربات ها نیستند بلکه انسان های واقعی با اکانت های واقعی هستند. این دسته بسیار محبوب هستند و قیمت آن ها کمی از دیگر بسته ها بالاتر خواهد بود.

· like و دنبال کننده ارزان اینستاگرام

دنبال کننده و لایک ارزان چیست؟ ممکن است شما نیز یکی از آن دسته افرادی باشید که به تازگی در اینستاگرام اکانت خود را راه اندازی کرده باشید و هنوز کسب درآمد زیادی را به دست نیاورده باشید،

در این موقعیت شما می توانید follower و like ارزان قیمت خریداری کنید. این دسته نسبت به دسته های دیگر دارای قیمت های بسیار پایین تر و مقرون به صرفه ای دارد.

·لایک و فالوور فیک اینستاگرام

لایک و follower فیک! این دسته از فالوورها و لایک ها باعث بروز ضررهای جبران ناپذیری به شما و اکانت شما خواهد شد. این افراد ربات هستند! پیشنهاد دیجی فالوور به شما این است که در هنگام خرید دنبال کننده و like به هیچ عنوان فیک خریداری نکنید زیرا الگوریتم اینستاگرام آن را شناسایی کرده و پیج شما را با محدودیت رو به رو می کند.

دریافت فالوور و لایک رایگان در اینستاگرام

به صورت کلی افزایش like و follow در پلتفرم اینستاگرام دارای 2 روش مجزا است که به آن ها (یا روش سنتی) و (روش های ابداعی و جدید) گفته می شود. در ادامه این دو را به صورت مختصر برای شما باز خواهیم کرد:

روش سنتی

این روش با توجه به قوانین و مقرراتی است که اینستاگرام به خود دیده است و با توجه به الگوریتم های اینستاگرام انجام می شود. به این روش، روش ارگانیک نیز گفته می شود.

معایب این روش این است که باید مدت زمان بسیار زیادی را صرف بالا رفتن پیج خود کنید، اما مزیت آن نیز به این صورت است که شما به صورت ارگانیک پیج خود را بالا برده اید. 7 اصل مهم که در این راه باید به آن دقت داشته باشید عبارت اند از:

·  یک پروفایل عالی طراحی کنید

·  عکاسی کنید و بهترین ویرایش را انجام دهید

·  روی صنایع دستی به یاد ماندنی برند خود را زیرنویس کنید

·  از hashtags مربوط به کمبودها و مخاطبان خود استفاده کنید

·  مشارکت با سایر کاربران

·  استوری و live را در اینستاگرام منتشر کنید

· کمپین های تبلیغاتی با حساب های مشابه انجام دهید

 روش های ابداعی و جدید

برای دریافت دنبال کننده و لایک اینستاگرام به صورت رایگان با روش های ابداعی و جدید شما چندین راه در پیش پای خود دارید. به عنوان مثال می توان به دریافت follower از دیجی فالوور اشاره کرد.

این دسته از دنبال کننده ها به صفحه شما اضافه خواهند شد. علاوه بر این موضوع شما می توانید بسته های مختلفی را با پرداخت هزینه دریافت کنید. مزیت این روش می توان به سرعت بالای پیشرفت پیج اشاره کرد. علاوه بر این موضوع در این روش شما به سرعت وارد اکسپلورر خواهید شد.

تفاوت دریافت like و فالوور رایگان اینستاگرام با خرید like و فالوور در چیست؟

امروزه برنامه های زیادی وجود دارد که شما می توانید در آن ها اقدام به خرید لایک و دنبال کننده اینستاگرام کنید. برخی از این برنامه نیز like و follower ایرانی و فعال را به خریداران خود می فروشند و برخی دیگر نیز خدمات فیک را ارائه می دهند.

تفاوت میان دریافت به صورت رایگان و خرید این خدمات کاملاً مشخص است، بدون شک شما برای آن که بتوانید این خدمات را خریداری کنید باید هزینه های مختلف را پرداخت کنید.

اما علاوه بر این موضوع یک تفاوت اصلی دیگری نیز وجود دارد، در خرید این خدمات شما هیچ زحمتی به خود نخواهید داد و به راحتی خدمات مورد نظر را برای پیج دریافت خواهید کرد.

این در حالی است که شما برای دریافت این خدمات به صورت رایگان باید فعالیت زیادی را در چند سال داشته باشید. خروجی خرید دو شاخص اصلی اینستاگرام و یا دریافت آن ها به صورت رایگان هر دو دارای ماندگاری می باشد، به زبان ساده تر ریزشی در این دو روش وجود ندارد مگر آن که محتوای شما جذاب نباشد.

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با تولید محتوای جذاب و با کیفیت

یکی از راه هایی که شما می توانید دو عامل اصلی اینستاگرام را به سمت خود جذب کنید و به صورت رایگان آن ها را دریافت کنید ایجاد محتوای خود و با کیفیت است.

کاربران تمرکز بیشتر خود را بر روی محتواهای تصویری گذاشته اند و محتوای متنی را زیاد نخواهند پسندید، در حقیقت فالو شدن و like شدن پست های شما به معنای پسند بودن آن ها توسط کاربران است.

محتوای شما باید به صورتی باشد که مورد پسند مخاطبین قرار بگیرد. در حقیقت یکی از همین راه ها بالا بردن کیفیت تصاویری است که شما در پیج قرار می دهید با کیفیت باشد.

بهینه سازی هشتگ ها راهی برای دریافت لایک و فالوور رایگان اینستاگرام

از دیگر راه هایی که شما می توانید دو شاخص اصلی اینستاگرام را به صورت رایگان دریافت کنید بهینه کردن هشتگ های پست می باشد. همان طور که تمامی کاربران این موضوع را می دانند هشتگ ها یکی از راه هایی است که پست های اینستاگرامی شما بیشتر دیده شوند.

شما با استفاده از هشتگ های مرتبط با پیج خود می توانید پست هایتان را به مخاطبین بیشتری در میان بگذارید. به زبان تر مخاطبینی که شما را فالو نکرده اند می توانند با استفاده از این هشتگ ها پست های شما و پیج شما را مشاهده کنند.

می توانید از هشتگ های پر بازدید یکی از عالی ترین روش هایی است که می توانید like و follower خود را به صورت رایگان دریافت کنید. به این نکته توجه کنید از هشتگ هایی استفاده کنید که با پیج شما مرتبط باشند در این صورت مخاطبین به صورت هدفمند به پیج شما اضافه می شوند.

دیجی فالوور شرط ورود به اکسپلور اینستاگرام

دیجی فالوور یک برنامه ای است که می توانید با استفاده از آن به راحتی پست های خود را در اکسپلورر مشاهده کنید، خرید دنبال کننده و like اینستاگرام یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارهایی است که شما برای رشد و ارتقای پیج کمک می کند.

دیجی فالوور یکی از برنامه هایی است که دارای اعتبار بالایی در بین کاربران اینستاگرام می باشد. یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از دیجی فالوور نامحدود بودن خدمات آن است.

به زبان ساده تر شما هیچ گونه سقفی برای خرید از دیجی فالوور نخواهید داشت و می توانید هر تعداد دو شاخص اصلی اینستاگرام را از این برنامه خریداری کنید.

خرید از این برنامه دارای هزینه های پایینی نسبت به دیگر سایت ها را دارد. تعداد follower و like بالا برای اکانت شما باعث می شود محتوای شما به سمت اکسپلور راه پیدا خواهد کرد، این امر می تواند بهترین شروع برای ایجاد یک موفقیت بزرگ است.

 منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
۱۲ ایده خفن برای ریلز اینستاگرام
نوشته‌ی بعدی
آموزش افزایش لایک اینستاگرام با ۱۵ ترفند کاربردی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست