آموزش خرید فالوور اینستاگرام (راهنمای قدم به قدم)

آموزش خرید فالوور اینستاگرام (راهنمای قدم به قدم)

Rate this post

اگر تا به حال سر به اینستاگرام زده باشد، حتما خبر دارید که تعداد زیادی اکانت در اینستاگرام وجود دارد؛ اما چگونه این اکانت ها به فکر افزایش فالوور باشند؟

بیشتر پیج های اینستاگرام امروزه به فکر خرید فالوور اینستاگرام هستند. هر چه تعداد فالوور شما بیشتر باشد، بیشتر به فکر افزایش فالوور خواهید بود، علت این کار “کسب درآمد بیشتر” است.

در واقع هر چه میزان فالوور شما بیشتر باشد، تاثیر بیشتری روی مخاطبین خود می گذارید و با افزایش اعتبار پیج خود، آنها را بیشتر برای دنبال کردن محتوا خود تشویق می کنید.

اما سوال خیلی مهمی که ذهن خیلی از افراد را آشفته می کند این است که چگونه خرید افزایش فالوور کنیم؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟ چه نوع فالووری بخریم؟

خرید پیج اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور اینستاگرام؟ ربات اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟ در ادامه مقاله به همگی این سوالات جواب می دهیم تا به بهترین شکل شروع به کار افزایش فالوور کنید.

خرید فالوور چیست؟

پیج هایی که برای کار شروع به فعالیت در اینستاگرام می کنند، از اهمیت بالای فالوور در اینستاگرام خبر دارند. هر چه تعداد فالوور پیج بیشتر باشد، به میزان بالاتری بر تعقیب کنندگان شما اعتماد داده می شود و فروش پیج شما بیشتر می شود. اما افزایش فالوور به طریق روش های طبیعی به راحتی نیست و مستلزم زمان زیادی است.

با خرید فالوور اینستاگرام شما می توانید یک مجموعه از تعداد بالایی فالوور به پیج خود اضافه کنید. از طریق راه هایی که در قسمت بعدی معرفی می کنیم می توان با پرداخت هزینه، تعداد زیادی فالوور فیک و یا حقیقی در زمان بسیار کمی دریافت کنید.

انواع فالوور اینستاگرام

شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز به شمار می‌آید. هر چه تعداد فالوور فعال شما بیشتر باشد، تعال پیج شما افزایش می یابد.

برای شروع به خرید در هر کار و حوزه ای، ابتدا باید انواع وسایل و جنسی که می خواهید آشنا شوید. از این رو برای خرید فالوور اینستاگرام ابتدا با انواع فالوور باید آشنا شوید.

هنگام جستجوی انواع فالوور اینستاگرام با واژه هایی مانند: فالوور واقعی، فالوور فیک، فالوور ارزان، فالوور خارجی، فالوور ایرانی، فالوور آنی، فالوور سریع و مواردی دیگر روبرو می‌شوید.

این انواع فالوورها چه تفاوت هایی با هم دیگر دارند؟ چرا قیمت های متفاوتی دارند؟ انواع فالوورها به صورت زیر هستند:

فالوور فیک اینستاگرام

همانطوری که از نام این فالوورها پیداست که فیک هستند. فالوورهای فیک اکانت هایی هستند که واقعی نیست و توسط افراد واقعی ساخته نشده اند. نه تنها این اکانت ها فیک هستند بلکه در اینستاگرام فعالیتی نیز ندارند. اگر در پیجی به شما فالوور ارزان قیمت پیشنهاد داده شود، منظور آنها فالوور فیک است.

خرید این فالورها فقط برای افزایش تعداد فالوور به کار می رود و به مشتری تبدیل نخواهند شد. فالوور فیک برای افزایش لایک و کامنت کاربردی ندارد از این رو افزایش تعداد زیاد آنها باعث کاهش تعامل پیج شما می شوند.

طبق قوانین جدید اینستاگرام، سیستم اینستا این پیج ها را شناسایی و حذف می کند؛ که بدین صورت تمام هزینه های شما هدر می رود.

فالوور واقعی اینستاگرام

طبق توضیحات بالا، فالوور واقعی عکس فالوور فیک است. فالوور واقعی اینستاگرام از اکانت های تشکیل می شود که توسط افراد واقعی ایجاد شده اند. این پیج ها فعالیت داشته و با فالو کردن اکانتی شروع به بازدید، لایک کردن و کامنت گذاشتن می کنند.

با افزایش فالوور واقعی اینستاگرام نه تنها میزان لایک، بازدید، کامنت و تعامل پیج شما افزایش می یابد، بلکه بر تعداد مشتری های شما روز به روز افزوده می شود.

از طرفی اینستاگرام با توجه به تعداد بالای فالوور حقیقی شما، میزان اینجمنت و بازدید صفحه شما را در اکسپور افزایش می دهد. قیمت این نوع فالوورها به نسبت دیگر فالوورها بیشتر است.

فالوور ایرانی

فالوور ایرانی به اکانت هایی که توسط افراد ایرانی ساخته میشود که واقعی و فعال میباشند. این نوع فالوورها تابعیت کاملا ایرانی دارند و از شهرهای ایرانی ثبت نام کرده اند. وجود این نوع فالوور بر میزان اعتماد فالوورها و مشتری های شما می افزاید.

فالوور خارجی

فالوور خارجی به اکانت هایی با تابعیت غیر ایرانی در اینستاگرام ایجاد می شود. این نوع فالوورها برای جلب اعتماد فالوورهای خارجی خوب هستند و از طرفی اینستاگرام اکانت شما را برای فالوورهای غیر ایرانی شما بیشتر به نمایش می گذارد.

فالوور ارزان

این نوع فالوورها ترکیبیی از فالوورهای فیک و فالوورهای فعال است. قیمت این بسته نسبت به فالوور واقعی کمتر و از فالوور فیک بیشتر است. با خرید فالوور ارزان اکانت شما شروع به فعالیت می کند. این فالوورها نسبت به فالوور فیک بهتر هستند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

خریدن فالوور بر تعداد مخاطب شما اثر می گذارد. افزایش فالوور اینستاگرام به حالت طبیعی کار سخت و زمان بر است. شما با خرید فالوور، راه صد ساله را یک شبه طی می کنید.

مزیت دیگر خریدن فالوور، افزایش حس اعتماد در مخاطبانتان است. هر چه فالوورهایتان و تعاملشان با شما بیشتر باشد، افرادی که پیجتان را می‎بینند، بیشتر به فکر فالوو و خرید از شما خواهند بود.

اما باید دقت کنید که خرید تعداد زیاد فالوور فیک به مرور زمان تاثیر منفی بیشتری برای شما به بار می آورد. از این رو سعی کنید هنگام خرید فالوور به واقعی و هدفمند بودن آنها دقت نمایید.

از دیجی فالوور،فالوور بخر کسب و کارتو نجات بده

 روش های خرید فالوور اینستاگرام

برای خرید فالوور، روش های زیادی وجود دارد که به بهترین و راحت ترین آنها پرداخته ایم:

1-  برنامه فالوور بگیر (ربات افزایش فالوور)

برای دریافت فالوور شما می توانید برنامه های خاصی دانلود نمایید تا با پرداخت هزینه شروع به افزایش فالوور شما نمایند. امروزه این برنامه ها در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام و لایک و کامنت فعال هستند دارای کاربران زیادی اند. در این روش کاربرانی که در این برنامه ها فعالیت می کنند، ساختگی و فیک است.

افزایش فالوور با این برنامه به دو حالت ممکن است:

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

برای این روش شما در قبال فالو و یا لایک کاربرانی که به شما پیشنهاد داده شده است، امتیاز جمع می کنید. سپس با کمک این امتیازها به صورت رایگان فالوور دریافت می کنید.

خرید فالوور با پرداخت هزینه

برای این روش شما باید هزینه را به حساب برنامه پرداخت نمایید، سپس به برنامه آیدی اینستاگرام خود را می دهید تا فالوور های شما به اکانتتان واریز شود.

 

2- افزایش فالوور با خرید پک تبلیغاتی خود اینستاگرام

اگر شما در اینستاگرام، اکانت کسب و کار داشته باشید، خود اینستاگرام برای شما پیشنهاد تبلیغ پست و نمایش بیشتر در صفحه اکسپلوور می دهد. بدین روش فالوور اینستاگرام افزایش می یابد. برای این روش باید به خود ابنیتاگرام هزینه پرداخت نمایید. این گزینه برای کشور ایران آزاد نیست.

 

3-  خرید فالوور با کمک سایت

در این روش شما باید به سایت ها مراجعه کنید و با پرداخت هزینه مورد نیاز بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید. شما با این روش می توانید انواع فالوور فیک، ایرانی، واقعی و خارجی را انتخاب نمایید. حتی با این راه می توانید جنسیت، ملیت، سن و چندین ویژگی دیگر را خودتان تعیین نمایید.

در ادامه مقاله به صورت کامل آموزش خرید فالوور اینستاگرام (راهنمای قدم به قدم) با کمک سایت داده می شود.

 

4-  خرید فالوور با کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

این روش یکی از راه های موثر برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام است. در این سرویس، شما با پرداخت هزینه از اینفلوئنسرها درخواست تبلیغ می نمایید تا پیج اینستاگرام شما را تبلیغ کنند. با این راه فالوورها با اختیار خودشان شما را فالو می کنند و در صورتی که محتوای جذابی داشته باشید به کاربران وفادارتان تبدیل می شوند.

5- خرید فالوور با تبلیغات گروهی اینستاگرام

برای این روش، پیج شما توسط گروهی از اکانت های پربازدید دارای تعداد فالوور های متوسط تبلیغ می شود. شاید فکر کنید که تبلیغات در چنین پیج هایی به اندازه صفحه های میلیونی اینستاگرام عالی نیست اما سخت در اشتباه هستید؛ با توجه به این که تبلیغات در تعداد زیادی از پیج ها صورت می گیرد تاثیر چند برابری دارد. برای این تبلیغات می توانید با سایت ها و یا شرکت های هماهنگ کننده، همکاری کنید.

 

6-  خرید فالوور با اسپانسری اینستاگرام

سرویسی که در آن پیج شما برای زمان مشخصی در پیج های شات اینستاگرام اسپانسر می شود. به این ترتیب، در طول مدتی که شما اسپانسر پیج باشید فالوور های جدید به پیجتان افزوده می شود. توجه داشته باشید که نمی توان تعداد دقیقی فالوور در زمان اسپانسر شما ارسال کرد و ممکن است تعداد فالوور ها از مقدار متوسط کمی بیشتر یا کمتر باشد.

7-     خرید فالوور با پاپ آپ اینستاگرام

پاپ آپ روشی برای تبلیغات با راندمان واقعی است. بدین صورت که شما با خرید تبلیغات پاپ آپ، اکانت شما به تعداد زیادی فالوور نمایش داده می شود و در صورتی که آنها از پیج شما خوششان بیاید شروع به فالو کردن شما می کنند.

با این روش فالوور های واقعی فعال و یا کاربران واقعی نیمه فعال اینستاگرام به پیج شما جذب می شوند. در هر صورت می توانید با خرید این بسته به صورت انبوه تعداد فالوور های پیجتان را افزایش دهید.

بهترین روش خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

با خواندن مطالب بالا به راحتی می توان فهمید که بهترین روش خرید فالوور اینستاگرام، خرید از سایت های معتبر است. با کمک سایت شما می توانید انواع مدل فالوور به پیج خود بیافزایید. قیمت این سیستم به نسبت روش های دیگر ارزان قیمت تر است و فالوورهای واقعی برای شما ارمغان می آورد.

ربات ها نه تنها ممکن است به شما کمک نکنند بلکه در بعضی موارد امکان از دست دادن پیج شما موجود است.

هنگام انتخاب سایت به معتبر بودن آن دقت نمایید تا هزینه شما هدر نرود. برای خرید فالوور بهترین سایت، برند دیجی فالوور است.

آموزش خرید فالوور اینستاگرام

برای خرید فالوور اینستاگرام ابتدا در گوگل به دنبال سایت دیجی فالوور ( https://www.digi-follower.com ) باشید.

عکس1

 

در قسمت علامت گذاری شده، گزینه فالوور را انتخاب نمایید تا برای شما انواع فالوورها را عرضه نماید. سپس یکی از انواع فالوورها را انتخاب کنید.

عکس2 و 3

وارد هر قسمت از انواع فالوورها شوید برای شما تعداد زیادی پیشنهاد با رنج قیمت متفاوتی داده می شود. هر کدام را که میخواهید انتخاب نمایید.

عکس 4

در این قسمت ابتدا نام کامل آیدی اینستاگرامی خود را بدون @ وارد نمایید. (توجه: اکانت شما باید در حالت عمومی باشد؛ زیرا این سایت از شما رمز عبور به پیج نمی خواهد.)

عکس 5

در این قسمت شما باید هزینه پکیج درخواستی خود را پرداخت نمایید و اطلاعات خود را پر کنید.

عکس 6

چرا از سایت دیجی فالوور، فالوور اینستاگرام بخریم؟

به ساده ترین زبان، میشه گفت که دیجی فالوور بهترین و قیمت مناسب ترین وبسایت «خرید فالوور اینستاگرام» است. بحث اصلی در سایت دیجی فالوور هنگام خرید فالوور و چه در حال خرید لایک اینستاگرام، خدمات این سایت سریع، آسان و بدون دردسر بوده و از همه مهم تر، ما بالاترین استانداردهای کیفیت را دارد.

این سایت از سوی دولت مجوز کار دارد، از این رو تمام خدمات استاندارد و مورد تایید دولت است. برای مشاوره رایگان و یا رفع مشکلات خود می توانید به تیم پشتیبانی پیام دهید.

هنگامی که از طریق دیجی فالوور خریداری می کنید، می توانید انتظار پیشرفت تنها در عرض مدت کوتاهی را داشته باشید. فقط با یک مقایسه کوتاه می توانید ببینید قیمت تمام محصولات دیجی فالوور ارزان است. این برند هنگام واریز محصولات از شما رمز عبور به پیج نمیخواهد؛ از این رو سایت کاملا امن و مطمئن است.

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
الگوریتم جدید اینستاگرام چیست؟
نوشته‌ی بعدی
تنظیمات اینستاگرام برای افزایش فالوور

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست