گرفتن فالوور و لایک اینستا به صورت خودکار و رایگان

گرفتن فالوور و لایک اینستا به صورت خودکار و رایگان

Rate this post

آیا شما هم به دنبال بالاتر بردن تعداد فالوور و لایک هایتان در اینستاگرام هستید؟ آیا در جست و جوی ترفند هایی هستید که رایگان باشند و بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید به صورت خودکار باعث بالاتر رفتن فالوور و لایک های پست تان در اینستاگرام شوند؟

آدرس را درست آمده اید، بله اینجا ما می توانیم به شما شیوه هایی را آموزش دهیم که به وسیله آن بتوانید تعداد فالوورها و لایک های پست هایتان را بیشتر و بیشتر کنید.

گرفتن لایک و فالوور توسط نرم افزار های مربوطه

نرم افزارهایی برای اینستاگرام ساخته شده اند که به صورت کاملا رایگان و فقط با یک دانلود ساده می توانید از کمکشان برای بالاتر بردن تعداد لایک ها و فالوور هایتان استفاده کنید.

یکی از کارهایی که این نرم افزارها انجام می دهند این است که شما می توانید کلماتی را به صورت هشتگ سرچ کنید و نرم افزار پست ها و کانال های مربوطه را برای شما پیدا می کند

و هر تعداد که بخواهید از پست های کانال تان را لایک میکنن، کامنت می گذارد و فالو می کند؛ و به این شکل باعث بالاتر رفتن لایک ها و فالوور های کانال شما می شود. به چند مورد از این نرم افزار ها در این قسمت اشاره می کنیم.

الف) نرم افزار نینجاگرام

نینجا گرام یک نرم افزار خارجی است که البته کرک شده آن موجود است و شما به راحتی می توانید از طریق اینترنت آن را دانلود کرده و به محتوای آن دسترسی داشته باشید.

از طریق این ربات اینستاگرامی شما به راحتی می توانید هر پستی را لایک خودکار و سوپر لایک و هر کانالی را فالو کنید. سوپر لایک یعنی لایک پست ها در تعداد بالا که باعث بیشتر شدن فالوورهای واقعی شما می شود.

ب) نرم افزار لایک، ویو و فالوور بگیر اینستاگرام

این نرم افزار هم با وجود اینکه اسم طولانی داره ولی جزء مفیدترین نرم افزارها در زمینه افزایش فالوورهای اینستاگرامی هست. این نرم افزار همه کارهایی که باعث رشد صفحه شما می شود از قبیل لایک گرفتن، ویو گرفتن، فالوور گرفتن را به صورت خودکار و یک تنه برایتان انجام میدهد.

 

ج) نرم افزار کافه اینستا

این نرم افزار هم یک برنامه کمکی دیگر در اینستاگرام است که کارهای متنوعی از قبیل ذخیره فیلم و عکس گرفته  تا گرفتن فالوور، لایک و ویو را برایتان انجام می دهد.

د) نرم افزار فالوور بگیر Get followers 

این برنامه یکی از برنامه هایی است که با استفاده از سکه هایی که شما در برنامه بدست می آورید می توانید فالوور جذب کنید. جالب اینست که خود این سکه ها را با فالو کردن پیج های دیگر به دست می آورید. ملاحظه می کنید که با این برنامه می توان کلی فالوور کاملا واقعی به پیج اضافه کرد.

برای افزایش فالوور کامنت های با ارزش در زیر پست های افراد بگذارید

کامنت های با ارزش در زیر پست های افراد بگذارید

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید تا فالوورهای خودتان را بالاتر ببرید این است که بروید و در زیر پست های افراد کامنت های با ارزش و پر مفهوم بگذارید تا افرادی که کامنت شما را می بینند کنجکاو شوند و وارد پیج شما شوند و بدانند که در پیج شما چه خبر هست. 

همچنین این کامنت ها خود می توانند دعوت از دیگران برای بازدید از پیج شما نیز باشند.

تعامل رمز پیشرفت است خودتان از مخاطبانتان ایجاد تعامل را بخواهید

تعامل ایجاد ارتباط با دیگران است که شکل آن در اینستاگرام می تواند لایک کردن شیر کردن، کامنت دادن و فالو کردن کسی باشد. در انتهای محتوای خود از مخاطبانتان بخواهید اگر ویدئوی شما را دوست داشتند آن را با دوستانشان به اشتراک بگذارند یا در زیر پست لایک کنند و کامنت بگذارند شما به این شکل به راحتی می توانید به تعداد افرادی که شما را دنبال می کنند اضافه کنید.

تبلیغ کنید تا لایک و فالوور بگیرید

خوب شما هم حتما می دانید که برای هر کسب وکاری حتما باید تبلیغ کنید تا مشتری های بیشتری را جذب کنید و البته که می دانید تبلیغ در اینستاگرام به دو شکل انجام می شود تبلیغ پولی و رایگان.

تبلیغ پولی که قصه اش روشن است شما یک پول به یک پیج با فالوور بالا می دهید تا بنر شما که از قبل طراحی کرده اید را نمایش دهند. برای تبلیغ رایگان اما باید کمی خلاقیت به خرج بدهید و راه و روش های مناسب آن را پیدا کنید، برای مثال اگر بتوانید با دیگر پیج های اینستاگرامی که فالوور بالایی هم دارند تبادل تبلیغ انجام دهید می تواند رایگان و بسیار کارگشا باشد، و یا اینکه در پیج مرتبط با پیج خودتان رفته و از دیگران بخواهید به پیج شما هم سر بزنند و اگر خوششان آمد فالو کنند.

وب سایت های کمک رسان

اگر روش هایی که بهتون گفتیم وقت گیر هستند و شما وقت کافی برای آزمایش یک به یک روش ها را دارید می توانید از خدمات وب سایت ها هم استفاده کنید. پیشنهادی که ما براتون داریم استفاده از خدمات دیجی فالوور هست

که اگر وارد سایت شوید خواهید دید که بسته های مختلفی از جمله بازدید اینستاگرام، لایک ، کامنت و فالوور رو با نازلترین هزینه ممکن می توانید دریافت کنید. فرق این روش با مابقی روش ها در این هست که این روش فقط و فقط در چند دقیقه کار شما را درست خواهد کرد.

خلاصه ی مطلب

خلاصه اینکه در اینستاگرام اگر می خواهید به رشد و پیشرفت برسید باید همه راه های موجود را امتحان کنید و با کمک نرم افزار ها، افراد، و البته اندکی هزینه مالی برای تبلیغ پیج خودتان و یا خرید بسته های لایک و فالوور از دیجی فالوور،  پله های پیشرفت را یکی یکی طی کنید.   

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
افزایش لایک اینستاگرام با 22 راهکار کاربردی
نوشته‌ی بعدی
بهترین روش افزایش لایک و کامنت اینستاگرام چیست؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست