از صفر تا صد فعال کردن ریلز اینستاگرام و نحوه استفاده از آن

از صفر تا صد فعال کردن ریلز اینستاگرام و نحوه استفاده از آن

Rate this post

Instagram Rails را نمی‌دانید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

ریلز اینستاگرام چیست؟

در اواسط سال 2020، اینستاگرام ویژگی Rails را در یکی از به‌روزرسانی‌های خود به برنامه فعلی اضافه کرد. در ابتدا، این ویژگی فقط برای برخی از کاربران و فقط در پنجاه کشور فعال شد. پس از پذیرش خوب این ویژگی توسط کاربران، Rails در اکثر نسخه‌های اینستاگرام فعال شد، اما متاسفانه، ایران در فهرست آن کشورها نبود.

هدف اینستاگرام از افزودن Rails این بود که با برنامه‌های استاندارد، مانند Tik Tok و Snapchat رقابت کند. در اوایل دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، او اعلام کرد که استفاده از تیک تاک ممنوع است.

با انتشار این خبر، اپلیکیشن تیک تاک چندین محدودیت اعمال کرد و کاربران نتوانستند این برنامه را از اپ استور منتقل کنند. در حول و حوش این موضوع، Rails در اینستاگرام فعال شد و چندین کاربر را خوشحال و مبهوت کرد.

تمایز بین ریلز اینستاگرام و تیک تاک

Rails و  تیک تاک 2 روش بسیار موثر را برای انتشار محتوای ویدیویی برای جلب توجه هستند. با این حال، سه تفاوت اصلی بین این دو وجود دارد:

دوره ویدیو

یک ریلز اغلب بین پانزده تا نود ثانیه است. با این حال، Tik Tok شما را آزاد گذاشته است و هر ویدیو تا ده دقیقه طول می‌کشد.

ویرایش

تیک تاک کاربران خود را در زمینه نوشتن ویدیو محدود نکرده است. آن ها از جلوه ها و الگوهای آماده متنوع استفاده خواهند کرد. با این حال، اینستاگرام صرفاً چند جلوه خاص برای کاربران خود ارائه می‌کند.

کاربرد

در حال حاضر، چندین کسب‌وکار برای جذب نسل جدید به تیک تاک روی آورده‌اند. با این حال، عموم مردم همچنان این پلتفرم را به‌عنوان یک پلتفرم سرگرم‌کننده بررسی می‌کنند. از سوی دیگر، اینستاگرام به ابزاری برای تولید محتوا از یک شبکه اجتماعی برای اشتراک‌گذاری تصاویر تبدیل شده است. از سوی دیگر، دسترسی به TikTok در ایران امکان پذیر نیست.

فراموش نکنید که تیک تاک می‌تواند یک پلتفرم مجزا با الگوریتم مجزا باشد. با این حال، Rails یکی از گزینه‌های خود اینستاگرام است که ممکن است در استراتژی فروش اینستاگرام شما وجود داشته باشد. در واقع، باید برای جذب مشتریان به سکوی دیگر مهاجرت کنید.

 

چرا ترامپ تیک تاک را تحریم کرد؟

دلیل این امر این بود که تیک تاک یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های کاربردی چینی بود که طرفداران زیادی داشت. در داخل مسائل سیاسی بین ایالات متحده و چین، رئیس جمهور ایالات متحده ممنوعیت استفاده از تیک تاک را اعلام کرد

و دقیقاً در این مرحله بود که نام این برنامه قبلاً در اخبار منتشر شده بود. تیک تاک یکی از مهم‌ترین برنامه‌های جذاب است که به لطف ایجاد و توزیع ویدیوهای بسیار کوتاه و ماهر، شهرت زیادی به دست آورد.

پس از محدود شدن این برنامه، چندین شرکت بزرگ مانند مایکروسافت اعلام کردند که تیک تاک را از مالک آن در چین خریداری کنند تا شاید ترجیح دهند تیک آن را از او بخرند تا این برنامه محدودیت‌های خود را دور بزند. با این حال، به‌ویژه در این مرحله بود که Rails در اینستاگرام فعال شد و کاربران تیک تاک، محدودیت‌های آن را فراموش کردند.

اگر هزاران ویدیوی کوتاه و خنده‌دار یا هنرهای نمایشی و چالش‌های عجیب با ابعاد مربع پانزده ثانیه در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید، می‌توانید حدس بزنید که این ویدیوها مرتبط با برنامه تیک تاک هستند.

ریلز اینستاگرام نیز دقیقاً با همین ویژگی فعال می‌شوند. با فعال کردن ریلز اینستاگرام، می‌توانید یک کلیپ ریلز 15 ثانیه‌ای تولید کنید و موسیقی جذاب ترفندهای خیلی خاص، خنده دار، متوسط و به آن ها اضافه کنید. حال اگر می‌خواهید با نحوه فعال سازی ریلز اینستاگرام آشنا شوید در ادامه با دیجی فالوور همراه باشید.

با فعال کردن ریل اینستاگرام محتوا ایجاد کنید

اگر کاربر و علاقه‌مند زندگی در اینستاگرام هستید و با چالش‌های ایجاد محتوا در این شبکه اجتماعی روبرو شده‌اید. شما پست، استوری، پخش زنده و بخش IGTV را همه گزینه‌های اینستاگرام برای تولید محتوا تشخیص می‌دهید.

بسیاری از ما به‌وسیله «ریلز های اینستاگرام» ، به سرعت از این ویژگی استقبال می‌کنیم تا محتوا و چالش‌هایی را در اینستاگرام جلب کنیم.

همانطور که می‌دانید، تولید محتوا در اینستاگرام از مهم‌ترین راه‌های ضروری برای جذب فالوور های اضافی است و این به لطف تبلیغات همیشه مؤثر بوده است. یکی از موثرترین راه‌های فروش در اینستاگرام استفاده

از گزینه‌های جدید این برنامه و ساخت محتوا با تسهیلات آن است. در طی این رویکرد، اینستاگرام نرخ تعامل را افزایش می‌دهد و حساب شما را به کاربران دیگر نشان می‌دهد.

 

با استفاده از ریل اینستاگرام محتوا برای فروشگاه‌های آنلاین ایجاد کنید

اگر صاحب کسب‌وکارهای آنلاین و فروشگاه‌های آنلاین هستید، نگران نباشید دیجی فالوور در جهت فعال‌سازی ریلز اینستاگرام به شما کمک می کند. تولید محتوای یکنواخت و خسته کننده

برای ایجاد یک کسب و کار جذاب نیست. اگر می‌خواهید با راه‌های رایگان به کسب‌وکارتان فشار بیاورید، باید جمع‌آوری محتوای یکنواخت را کنار بگذارید و مخاطبان بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود جذب کنید.

فعال کردن Instagram Rails و ایجاد یک کلیپ 15 ثانیه‌ای Rails یکی از موثرترین راه‌هایی است که به شما کمک می‌کند محصول و خدمات خود را با ویدیوهای شرکت‌کننده و چالش‌های دیدنی بیشتر به مخاطبان خود معرفی کنید.

کلیپ 15 ثانیه‌ای Rails نسبت به همه قالب‌های اینستاگرام برای ایجاد محتوا مانند پست‌ها و استوری‌ها جذاب‌تر است و آمار نشان می‌دهد که کاربران بیشتر مجذوب دیدن کلیپ‌های Rails هستند که داستانی هیجان‌انگیز نسبت به قالب‌های مختلف اینستاگرام دارند.

ریلز‌های اینستاگرام در کجا نمایش داده می‌شوند؟

همانطور که می‌دانید، همه قالب‌های اینستاگرام مانند پست، استوری و اندازه‌گیری مربع IGTV در بخش‌های خودشان نشان داده می‌شوند. ریلز اینستاگرام همچنین در بخش بسیار جدیدی که به آن ریلز گفته می‌شود،

نمایش داده می‌شود و وقتی کاربران یک ریلز یا یک کلیپ ۱۵ ثانیه‌ای از  خود را به اشتراک بگذارند، در بخش مربوطه نمایان می‌شوند.

حتماً می‌پرسید که چرا هنوز این کلیپ ها اینستاگرام را ندیده‌اید؟ همانطور که قبلاً گفته شد، Instagram Rails فقط در بسیاری از کشورها فعال شده است   ایران در همه این کشورها یکی نبود.

البته، برخی از حساب‌های ایرانی اعلام کرده‌اند که این ویژگی برای آن‌ها فعال شده است و این اخبار عالی است که نشان می‌دهد Rails همچنان در مرحله آزمایشی قرار دارد و به احتمال زیاد می‌تواند برای همه حساب‌های موجود در دنیا فعال شود.

ورود بمب به Mortal در فروشگاه‌های آنلاین با Instagram Rails

اگر می‌خواهید فروشگاه آنلاین شما به یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین در اینستاگرام تبدیل شود و همچنین تنوع فالوورهای شما افزایش یابد، پست‌های شما باید وارد اینستاگرام فانی شوند تا تعداد زیادی از کاربران آن را ببینند. 

یکی از مزایای اینستاگرام برای کاربرانی که ، Instagram Rails را فعال کرده اند، این است که از Rails پشتیبانی می‌کند و Rails را آسان‌تر می‌توان به Mortal وارد کرد.

بنابراین، اگر می‌خواهید صفحه فروشگاه آنلاین شما به صورت اضافی دیده شود و وارد «mortal» شود، با ایجاد یک کلیپ ریلز ۱۵ ثانیه ای شانس بسیار خوبی برای درخشش در دنیای فانی دارید.

کسانی که می‌خواهند  محتوای ماهرانه تولید می‌کنند تا پست‌هایشان را با تیزبینی فانی اکسپلور وارد شود باید به راه‌های هیجان‌انگیز دست یابند و Rails بهترین شانس برای این کار است. اگر برای فعال کردن ریلز اینستاگرام هوشیار نیستید، این کار را به دیجی فالوور بسپارید.

نحوه فعال سازی ریلز اینستاگرام با دیجی فالوور

نحوه فعال سازی ریلز اینستاگرام با دیجی فالوور

همانطور که در بخش‌های قبلی به آن اشاره کردیم، ویژگی Rails اینستاگرام یکی از موثرترین راه‌هایی است که به فروشگاه‌های آنلاین کمک می‌کند تا خیلی ساده وارد اکسپلورر شوند و در نتیجه نرخ تعامل خود را افزایش دهند. با این حال، تاکتیک فعال‌سازی ریلز اینستاگرام ساده نیست و مانند گزینه‌های مختلف اینستاگرام برای کاربران ایرانی، با یک به‌روزرسانی آسان فعال نمی‌شود و نیاز به تخصص دارد.

به‌عنوان یکی از فروشگاه‌های اینترنتی فعال در اینستاگرام، اگر می‌خواهید به ریلز اینستاگرام خود دست یابید و صفحه خود را گسترش دهید دیجی فالوور در کمترین زمان ریلیز اینستاگرام شما را فعال می کند.و همین طور میتوانید جهت خرید ویو ریلز اینستاگرام به این سایت مراجعه کنید

اینستاگرام Rails را با افزونه کروم فعال کنید

یکی از بهترین راه‌هایی که برای همه حساب‌های اینستاگرام کار می‌کند، استفاده از افزونه Chrome است. در طول این روش، شما به سادگی باید مرورگر Chrome را در ADPS خود وارد کنید و بنابراین، افزونه insist را منتقل کرده و به Chrome اضافه کنید.

پس از دانلود برنامه افزودنی، روی امکان افزایش کروم کلیک کنید و در نهایت در کادر باز شده، افزودن افزونه را انتخاب کنید تا مراحل افزودن برنامه افزودنی به Chrome تمام شود. هنگام اتمام روش نصب، افزونه بیشتر به Chrome شما می‌آید و می‌تواند در نوار ابزار در بالاترین قسمت Chrome نمایش داده شود.

پس از کلیک بر روی پسوند مشخص شده، می‌خواهید نام کاربری اینستاگرام و شناسه مثبت خود را وارد کنید و وارد Instagram Chrome شوید. در این صفحه، ریلز‌ها را انتخاب می‌کنید و اولین کلیپ کوتاه خود را منتشر می‌کنید.

ریلز اینستاگرام را با فیلترشکن فعال کنید

یکی از راه‌هایی که می‌توانید کلیپ های کوتاه اینستاگرام خود را فعال کنید، استفاده از فیلترشکن غیر رایگان است. با فعال کردن فیلتر شکن غیر رایگان، رشته علمی خود را اصلاح می‌کنید

و یکی از کشورهایی را که در فهرست کشورهای فعال Rails قرار دارند، تغییر می‌دهید. کشورهایی مانند آمریکا و بنابراین کشور اروپایی، گزینه‌های معقولی هستند. پس از این، وظیفه شما این است برای هر هفته تا 10 روز شرکت کنید تا Rails برای شما فعال شود.

مراقب باشید در حالی که فیلترشکن را برای فعال کردن ریلز اینستاگرام روشن نمی‌کنید، وارد حساب خود نشوید و هنگام فعال کردن ریلز اینستاگرام، در حالی که فیلترشکن روشن نیست، به اینستاگرام منتقل نشوید. تا زمانی که از فیلترشکن استفاده کنید،  برای شما فعال خواهند بود.

توجه داشته باشید که این روش یکی از روش‌های ناامن است که به سادگی از آن برای فعال کردن ریلز اینستاگرام خود استفاده خواهید کرد. در نتیجه این روش بسیار خطرناک است و اینستاگرام می‌تواند حساب اینستاگرام شما را غیرفعال کند.

اینستاگرام Rails را در iOS فعال کنید

برای فعال کردن Instagram Rails در تلفن‌های همراه iOS، Instagram Rails را با کمک فیلترها فعال می‌کنید. برای این کار، مراحل زیر باید انجام شود:

• در قسمت پروفایل اینستاگرام، بر روی علامت + در استوری اینستاگرام کلیک کنید و وارد استوری شوید.

• یکی از فیلترهای استوری اینستاگرام را انتخاب کنید.

• با قیمت بسیار ارزان روی مشخصات فیلتر کلیک کنید.

• صفحه خواندن تاثیر را انتخاب کنید و بنابراین از Impact استفاده کنید.

•  روی صفحه گوشی خود بکشید و کلیپ پانزده ثانیه ای Rails را وارد کنید.

• سپس، گزینه‌های افزودن و بعدی را انتخاب کنید.

• بعد، شرح و تنظیمات ریل خود را وارد کنید.

• انتشار ریلز

Instagram Rails را در اندروید فعال کنید

برای فعال‌سازی Instagram Rails در اندروید، روش طولانی‌تر است، اما بدون شک تأثیر بسیار خوبی بر رونق کسب و کار و فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت. برای فعال کردن ریلز اینستاگرام در اندروید، باید مراحل بعدی را انجام دهید:

• برنامه مرورگر Kiwi را از Google Play دانلود کنید، پس آن را نصب کنید.

• وارد مرورگر Kiwi شوید و گزینه سه نقطه را از بالاترین مرورگر انتخاب کنید.

• گزینه Extensions را انتخاب کنید.

• گزینه +از فروشگاه را انتخاب کنید.

• insist  را در نوار جستجو وارد کنید.

• روی افزونه مورد نیاز کلیک کنید و گزینه افزایش Chrome را انتخاب کنید.

• روی علامت سه نقطه در بالاترین صفحه کلیک کنید و روی گزینه اصرار در پایین فهرستی که می‌بینید کلیک کنید.

• در صفحه افزونه مورد نیاز به حساب اینستاگرام خود وارد شوید.

• روی علامت + در پایین صفحه کلیک کنید.

در نهایت کلیپ ریلز پانزده ثانیه‌ای خود را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید. شما ریلز اینستاگرام خود را در لحظه‌های ثابت از طریق دکمه دوربین ضبط خواهید کرد. در بالای مراحل، عنوان و هشتگ مورد نیاز را وارد کنید و تنظیمات را اعمال کنید. گزینه اشتراک‌گذاری را فشار دهید و ریلز خود را منتشر کنید.

سخن پایانی

در یک شانس بسیار ایده‌آل و ماهرانه، اینستاگرام با فعال کردن ریلز اینستاگرام کاربران خود را شوکه کرد و در رقابت از تیک تاک فاصله بگیرید. اینستاگرام به شدت مؤید این کاربران است که محتوای خود را توسط ریلز‌های اینستاگرام اختیاری تولید می‌کند.

با فعال‌سازی ریلز اینستاگرام، فروشگاه‌های اینستاگرام تغییرات عظیمی را در تعامل خود مشاهده می‌کنند و تعداد دنبال‌کنندگان را افزایش می‌دهند. فعال سازی این قابلیت با دیجی فالوور به فروشگاه ها این امکان را می دهد

که در کوتاه‌مدت تکنیک مهارتی داشته باشند و تنوع تولید محتوای آن ها  و ایجاد احساس صمیمی زیادی با مخاطبان شان ایجاد شود.

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
لایک رایگان اینستاگرام+ ترفندهای افزایش لایک
نوشته‌ی بعدی
10 تا از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست