لایک رایگان اینستاگرام + ترفندهای افزایش لایک

لایک رایگان اینستاگرام + ترفندهای افزایش لایک

Rate this post

روش‌های دریافت لایک رایگان اینستاگرام + ترفندهای افزایش لایک را در این مطلب ما برای شما آورده‌ایم. اینستاگرام برای کاربران خود فضایی را ایجاد کرده است که آن‌ها بتوانند خیلی عالی پیشرفت کنند.

آنچه در ادامه خواهید خواند :

این فضای مجازی به روزرسانی‌های جدید خود را توسط ابزارهای فوق‌العاده‌ای انجام داده است. اینستاگرام در ابتدا تنها یک شبکه اجتماعی ساده و شامل محتوای بصری بود.

اما در این روزها این شبکه اجتماعی با توجه به قابلیت‌های جدید به یک فضای پرطرفدار تبدیل شده است. با ایجاد فضاهای کاری کاربران آن‌ها مشغول خرید لایک ایرانی و حتی فیک می‌شوند.

 اینستاگرام هم اکنون ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که هر کدام از این کاربران دارای اهداف متفاوتی هستند. مثلاً تعدادی از آن‌ها مشغول برندینگ هستند و برخی نیز مشغول نمایش دادن استعداد خود در این فضا هستند. به هر حال، با هر هدفی در اینستاگرام مشغول باشند همه در نهایت به دنبال دریافت لایک رایگان اینستاگرام هستند.

اگر شما هر هدفی در اینستاگرام دارید باز هم لازم است که با تعدادی ترفند جدید، بیشتر مورد پسند کاربران واقع شوید. بنابراین، بسیاری از کاربران اینستاگرام به دنبال افزایش پسندهای رایگان اینستاگرام خود هستند این افزایش تایید در پیشرفت پیج شما بسیار تاثیرگذار است.

افزایش لایک رایگان اینستاگرام به وسیله افزایش نرخ تعامل

تا اینجا برای شما آوردیم که اینستاگرام از محبوبیت خاصی برخوردار است و تعداد کاربران فعال این فضای مجازی و اهداف آن‌ها را نیز برای شما گفتیم. اگر شما در اینستاگرام دارای یک فروشگاه مجازی هستید، هرگاه یک مخاطب وارد صفحه شما شود در ابتدا حتماً به تعداد فالوور‌های شما توجه می‌کند.

دومین نکته‌ای که یک مخاطب را جذب می‌کند تعداد پست‌های شما است. سپس، اولین مورد پس از متوجه شدن تعداد پست، تعداد پسند پست‌های شما است.

پس این را متوجه می‌شویم که دریافت تایید رایگان در فضای اینستاگرام اهمیت بسیار بالایی دارد. فضای اینستاگرام برای برقراری تعامل بسیار مناسب است اما لازم است بدانیم که تعامل را چگونه برقرار کنیم و آن را افزایش دهیم.

یکی از اصلی ترین عناصر افزایش تعامل در فضای اینستاگرام تعداد پسندیده شدن شما است. به این صورت که هر چه شما خرید لایک اینستاگرام را بیشتر انجام دهید تعداد تایید بیشتری خواهید داشت و بنابراین نرخ تعامل شما نیز افزایش می‌یابد.

[/video]

تفاوت خرید لایک اینستاگرام با دریافت رایگان لایک اینستاگرام در چیست؟

در این روزها با پلتفرم‌های زیادی که موجود هستند شما می‌توانید اقدام به خرید لایک اینستاگرام از طریق دیجی-فالوور کنید. به این روش که برخی از آن‌ها خدمات تایید فیک ارائه می دهند و همچنین پسندیده شدن واقعی نیز می‌فروشند.

اما تفاوت میان خرید پسند اینستاگرام و دریافت لایک رایگان اینستاگرام به راحتی مشخص می‌شود زیرا برای خرید باید هزینه‌ای را پرداخت کنیم.

تفاوت اصلی خرید پسند  اینستاگرام و دریافت پسندیده شدن رایگان اینستاگرام این است که خرید تایید اینستاگرام هیچ زحمتی برای شما ندارد. به این صورت که شما هزینه‌ای را به پلتفرم مد نظر پرداخت می‌کنید و آن‌ها تعداد تایید مورد نظر را به پیج شما اضافه می‌کنند.

اما برای اینکه پسندیده شدن رایگان دریافت کنید احتیاج است که فعالیت‌های زیادی را انجام دهید.

برای گرفتن لایک رایگان اینستاگرام زمان نسبتاً زیاد لازم است اما در آخر نتیجه آن ماندگار است. به این صورت که دیگر شما ریزش شدید لایک‌های خود را نمی‌بینید.

ریزش تعداد پسندیده شدن هم به معنی این نیست که تعداد لایک‌های یک پست کم شود، بلکه به این معنی است که پست‌های بعدی در پیج شما به تعداد پست‌های قبلی مورد پسند واقع نمی‌شوند.

نحوه دریافت لایک رایگان اینستاگرام

تا اینجای مطلب برای شما از اهمیت دریافت تایید رایگان اینستاگرام توضیح دادیم و تفاوت کلی خریداری لایک با دریافت تایید رایگان را آوردیم. هم‌اکنون به اصل مطلب یعنی راه‌های دریافت تایید رایگان رسیده‌ایم. بنابراین، باید ترفندهای دریافت این دسته از تاییدها را به شما معرفی نماییم.

بالا بردن تعداد پسندیده شدن در اینستاگرام به کمک تولید محتوای جذاب و با کیفیت

فضای اینستاگرام بر پایه محتوای تصویری، متنی و حتی صوتی فعالیت خود را انجام می‌دهد. اما لازم است بدانیم در میان این محتواها کاربران اینستاگرام و الگوریتم اینستاگرام بیشتر تمرکزشان بر روی محتوای تصویری است.

به این صورت که معنی لایک کردن یعنی پسندیده شدن است در نتیجه باید پست‌های شما دارای تصاویری باشند که بیشتر مورد پسند مخاطبان واقع شوند.

یکی از راه‌های دریافت پسندهای رایگان در فضای اینستاگرام افزایش دادن کیفیت تصاویر پست های شما است. این نکته گفته شده برای تصاویر ثابت و همچنین تصاویر ویدیوها بسیار اهمیت دارد. بنابراین، لازم است که شما نهایت تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت محتوای تصویری پیج خود انجام دهید.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی مسیر عالی برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام

ممکن است شما محتوای دیگر شبکه‌های اجتماعی را در فضای اینستاگرام دیده باشید. مثلاً  کاربران زیادی برخی از ویدیوهای تولید شده در برنامه‌ها مانند تیک تاک را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کنند. در نتیجه این محتوا با بازدید و پسندیده شدن زیادی که دریافت می‌کند، پسندهای رایگان بالایی نیز برای صفحه کاربران به ارمغان می‌آورد.

روش دیگری که وجود دارد انتشار پست‌های صفحه اینستاگرام خود در شبکه‌های اجتماعی دیگر است. در این صورت مخاطبان صفحات دیگر شما در دیگر برنامه‌ها به دنبال پست اصلی شما وارد صفحه اینستاگرام‌تان می‌شوند.

در نتیجه به کمک این روش می‌توانید تعداد لایک‌های خود را به شیوه‌ای رایگان افزایش دهید. همچنین ممکن است بعضی از این مخاطبان در فضای اینستاگرام صفحه شما را فالو کنند.

ایجاد چالش برای دریافت لایک رایگان

شما حتماً با چالش‌های اینستاگرام آشنا هستید. این چالش‌ها در فضای اینستاگرام اهداف خاصی را دنبال می‌کنند. شما می‌توانید برای اینکه تایید رایگان اینستاگرام دریافت کنید، چالش مخصوصی را ایجاد نمایید. همچنین می‌توانید با انتشار یک پست در قالب استوری آن چالش را توضیح دهید.

 مثلاً در استوری خود بگویید که اگر پست منتشر شده تعداد خاصی  مورد پسند واقع باشد، شما به یک نفر از افرادی که لایک را انجام داده‌اند به قید قرعه هدیه می دهید. حتماً این را مد نظر داشته باشید که هدیه چالش باید دارای ارزش بالایی باشد. در این روش مخاطب را ترغیب می‌کنید که حتماً پست شما را تایید کنند.

کمک گرفتن از پشت صحنه پست‌ها برای افزایش تعداد لایک رایگان اینستاگرام

هر پستی دارای یک پشت صحنه است. شما می‌توانید در قالب یک پست جدید و یا در انتهای پست خود پشت صحنه تهیه شده را برای کاربران به نمایش بگذارید. نمایش پشت صحنه پست اینستاگرام بیشتر برای پست‌های ویدیویی انجام می‌شود. این روش کمک می‌کند که مخاطبان شما با شما و پست‌های‌تان احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری داشته باشند.

این احساس صمیمیت کاربران با شما، باعث می‌شود که پست شما تایید بیشتری را دریافت کند. در این صورت شما موفق به دریافت پسندیده شدن رایگان اینستاگرام شده‌اید. شما می‌توانید در گذاشتن پشت صحنه پست خود نکات جذاب را بیشتر نشان دهید. به گونه‌ای که مخاطب بتواند با دیدن آن احساس مثبتی را دریافت کند.

روش دیگر برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام استفاده از بهینه‌سازی هشتگ‌ها است

شما می‌توانید از ترفند دیگری برای دریافت تایید رایگان اینستاگرام استفاده کنید و آن ترفند بهینه‌سازی هشتگ‌های پست گذاشته شده است. هشتگ می‌تواند خیلی راحت برای دیده شدن پست شما در اینستاگرام اثر داشته باشد.

مخاطبان با دیدن پشت صحنه پست شما بیشتر آن را  می‌پسندد و این مسیر برای دریافت تایید رایگان اینستاگرام بسیار کاربردی است.

روش های افزایش لایک واقعی اینستاگرام

کمک گرفتن از دیجی فالوور برای بهتر دیده شدن

هر یک از کاربران شبکه‌های اجتماعی یا همان خواننده اینستاگرام دوست ندارد که تعداد تایید کمی داشته باشد. بنابراین می‌توانید به کمک روش‌هایی که در این مطلب برای شما آورده‌ایم تعداد واقعی آن‌ها را افزایش دهید.

مدام تولید محتوا داشته باشید.

هر کسب و کاری لازم است که برای افزایش فالوور و نرخ تعامل حتماً فعال باشد. میزان فعال بودن شما بستگی به میزان رقابت در حوزه فعالیت شما دارد. به هر حال مطلع باشید که حتماً در طول یک روز حداقل یک پست را باید منتشر کنید.

گذاشتن مداوم یک محتوای مفید برای جذب مخاطب مناسب کافی است. البته زمان انتشار پست نیز با توجه به زمینه دنبال کنندگان و راهیابی آن‌ها به اکسپلور بسیار تأثیرگذار است. بنابر تجربه بهترین زمان انتشار و پست در اینستاگرام ۹ صبح یا ۲ تا ۵ بعد از ظهر است.

گذاشتن کپشن جذاب و گیرا

هیچگاه عکس یا ویدیوی خود را بدون کپشن منتشر نکنید. تعداد جملات به موضوع پست و لحن آن به نوع برند شما بستگی دارد. کپشن در واقع جایی است که مخاطب شما به انجام کاری هدایت می‌شود، دوستان و اطرافیان را منشن می‌کند، می‌تواند پوستتان را تایید کند، بر روی لینک در بیوی شما کلیک کند یا نظر خود را بنویسد.

حتما باید کپشنی بنویسید که در ارتباط با پست شما باشد زیرا کپش بهترین فرصت برای برقراری ارتباط شما با مخاطبینتان است. اندازه کپشن اهمیت ندارد اما جلب توجه مخاطب بسیار با‌اهمیت است. باید راحت خوانده شود و طوری نوشته شود که مخاطب را تا انتهای مطلب جذب نماید.

حتماً باید نسبت بین محتوای فروش محور و محتوای تعاملی را رعایت کنید

این نکته آقای کاظم زاده در «وبینار استراتژی سوشال مدیا» را حتماً مد نظر داشته باشیم که باید در شبکه‌های اجتماعی قاعده ۸۰ به ۲۰ را رعایت کنیم. به این صورت که ۸۰ درصد محتوای ما تعاملی باشد و تنها ۲۰ درصد آن‌ها تبلیغاتی باشد.

از جمله مهم‌ترین محتواهای تعاملی شامل:

۱) پشت صحنه

۲) پست آموزشی

۳) انگیزشی

۴) پست مناسبتی

۵) محتوای تولید شده توسط کاربر

۶) سوالات متداول

حتماً به ظاهر اکانت خود توجه کنید

اینستاگرام بیشتر ماهیت بصری دارد در نتیجه ظاهر اکانت شما بسیار ویژه و تاثیر گذار است. ظاهر اکانت شما باید با هویت بصری برند تان هماهنگ باشد و البته چشم‌نواز و جذاب نیز باشد.

ویدیوها را با زیرنویس استفاده کنید

در فضای اینستاگرام ویدیوها در حالت پیش فرض بی صدا پخش می‌شوند. در نتیجه زیر‌نویس می‌تواند بیشتر مخاطبان را برای شما جذب نماید. همچنین پخش کردن ویدیو‌های خارجی با داشتن زیرنویس فارسی مخاطبان بیشتری را به تماشا کردن آن ویدیو جلب می کند.

محتوای ویدیویی منتشر کنید

طبق جمله زیر که به احتمال زیاد شنیده باشید «ارزش یک تصویر بیشتر از هزار کلمه است» امروزه مخصوصاً در فضای مجازی ارزش یک ویدیو بیشتر از ۱/۸ میلیون کلمه است.

شما می‌توانید برای مثال ویدیویی منتشر کنید که ویژگی‌های محصول شما را بازگو کند و یا در یک لایو پاسخ سوال‌های پرتکرار مشتریان خود را بیان کنید. پس از تمام شدن لایو ویدیوی آن را در اکانت خود بگذارید و حالا شاهد تایید و کامنت مخاطبان خود باشید.

مسابقه «لایک کن تا برنده شی» را برگزار کنید

شما می‌توانید با کمی برنامه‌ریزی این مسابقه با ارزش را برگزار کنید. تنها شرایطی که این مسابقه دارد منشن کردن یکی از اطرافیان و تایید کردن پست است. همچنین می‌توانید

با مشخص کردن یک دوره زمانی برای نرخ تعامل خود میزان لایک آن افزایش دهید. لازم است که جایزه مسابقه با ارزش باشد تا حدی که علاوه بر پسندیده شدن، تعداد فالوورهای واقعی شما نیز افزایش یابند.

از اکانت رقیبان خود اطلاعات کافی داشته باشید

چون مخاطب‌های شما همان مخاطبین رقیبانتان هستند و تعداد پسندیده شدن بیشتری نسبت به شما دارند، باید بدانید که از چه روشی استفاده می‌کنند که تایید بیشتری را دارند.

برای این اطلاعات باید کپشن‌های آن‌ها را با دقت بخوانید، زمان‌بندی انتشار پست‌های آن‌ها را بدانید، ببینید که سبک آن‌ها برای طراحی پست چگونه است، چطور مخاطبین خود را برای انجام کاری مشخص ترغیب می کنند

و حتی لحن بیان آن‌ها را نیز تجزیه و تحلیل کنید. با بررسی کامنت‌های آن‌ها به این نکات پی‌ببرید که مشتریان چه چیزهایی می‌خواهند که رقیب آن شما ارائه نکرده‌ است.

تگ کردن موقعیت مکانی

شما باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که تگ کردن بی مورد موقعیت‌های مکانی اصلاً لازم نیست. شما باید توجه داشته باشید که برای کسی پست خود را قرار می‌دهید که می خواهد از محل کسب و کار فعال شما اطلاعاتی داشته باشد.

مثلا اگر شما پستی می‌گذارید که شامل مکان‌های دیدنی شهر همدان است پس می توانید از این امکان استفاده کنید و لوکیشن مکان مورد نظر را در پست خود قرار دهید.

پست خود را راهی اکسپلورر کنید

اگر در صفحه اصلی اینستاگرام بر روی ذره بین کوچک ضربه بزنید دنیای از محتواهای گوناگون و جذاب برای شما نمایش داده می‌شود. این صفحه اینستاگرام بر اساس رفتار کاربران و علاقه‌های آن‌ها شخصی‌سازی می‌شود.

هر پستی که وارد اکسپلور اینستاگرام شود مخاطبان زیادی آن را مشاهده می‌کنند. از شرایط راهیابی به این قسمت اینستاگرام در مرحله اول رعایت قوانین الگوریتم اینستاگرام است. شما می‌توانید با خواندن مقاله‌های «اکسپلور اینستاگرام چیست؟» اطلاعات کافی را برای راه‌یابی به این قسمت اینستاگرام کسب نمایید.

کمک گرفتن از دیجی فالوور برای بهتر دیده شدن

علاوه بر تمامی نکاتی که در قسمت بالا اشاره کردیم شما می‌توانید برای افزایش لایک و پسند های محتواهای پیج خود در داخل اینستاگرام از برخی از سایت‌ها نیز کمک بگیرید.

یکی از معتبرترین این سایت‌ها، سایت دیجی فالوور می‌باشد که با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان به شما کمک می‌کند تا محتواهای پیجتان لایک های زیادی را بگیرند و این موضوع باعث افزایش فالوور پیج شما نیز خواهد شد و در نتیجه باعث می‌شود که کسب و کار شما رونق بسیار خوبی به خود بگیرد.

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
اینستاگرام ریلز چیست؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟
نوشته‌ی بعدی
10 پنل رایگان افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست