پنج راز افزایش لایک اینستاگرام

پنج راز افزایش لایک اینستاگرام

Rate this post

پنج راه روش افزایش لایک اینستاگرام

مقدمه

پلتفرم اینستاگرام زمانی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد، تنها برای انتشار عکس از سوی کاربران مورد استفاده قرار می‌‌گرفت. اما امروزه این شبکه اجتماعی مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. به طوری که روزانه میلیون‌‌ها عکس و فیلم از طریق این اپلیکیشن بین کاربران به اشتراک گذاشته می‌‌شود.

محبوبیت اینستاگرام باعث شده است که به فضای مناسبی برای توسعه اکثر کسب و کارها تبدیل شود. در این بین خرید لایک رایگان اینستاگرام یکی از فاکتورهای مهمی است که سودآوری بسیاری را برای مدیریت پیج به همراه  دارد.

چه تعداد از کاربران اینستاگرام را مردم ایران تشکیل می دهند؟

همانطور که قبلا هم اشاره شده، اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرمخاطب‌‌ترین شبکه‌‌های اجتماعی در سراسر جهان محسوب می‌شود. در بین تمام این کاربران حدود هفت و نیم میلیون آن‌ها را اکانت‌های مردم ایران تشکیل می‌دهند. این مسئله بیانگر محبوبیت و جایگاه ویژه‌ایست که این پلتفرم در کشورمان داراست.

در حال حاضر در ایران افراد بسیاری با راه‌اندازی پیج اینستاگرام به کسب درآمد می‌پردازند؛ اما به دست آوردن سود از این طریق کار راحتی نیست. زمانی می‌توانید توسط پلتفرم اینستاگرام به درآمد برسید که فالوورهای زیادی داشته باشید.

همچنین مخاطبان تعامل خوبی با پیج شما داشته باشند، یعنی در اموری مانند بازدید استوری‌ها، لایک کردن، کامنت گذاشتن و غیره فعالانه مشارکت نمایند.

لایک اینستاگرام چه تاثیری روی پیج دارد؟

لایک به معنی دوست داشتن است. زمانی که یک پست تعداد زیادی لایک دریافت می‌‌کند، به منزله آن است که فالورها پست را دوست داشته و مطالب آن را پسندیده‌اند. ازاین‌رو زمانی که یک کاربر جدید با پیج آشنا می‌شود، نخست به تعداد لایک‌هایی که در زیر هر پست وجود دارد، دقت می‌کند، تا ببیند میزان محبوبیت صفحه اینستاگرامی چقدر است.

چنانچه تعداد لایک‌ها رقم قابل توجهی باشد، کاربر تازه وارد نیز ترغیب می‌شود که پیج را فالو کند. به همین دلیل افزایش لایک اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در میزان درآمد‌زایی و رشد صفحه دارد.

اهمیت خرید لایک برای پیج‌هایی که فالوورهای فیک دارند، دوچندان است. زیرا فالوورهای فیک در لایک گذاشتن زیر پست‌ها مشارکت ندارند و الگوریتم‌های اینستاگرام به‌راحتی متوجه می‌شوند که دنبال‌کنندگان واقعی نیستند.

علاوه بر آن با خرید لایک موجب اعتماد سازی در مخاطبان شده و آن‌ها را تشویق می‌کنید که محصولات شما را بخرند. همان‌طور که می‌دانید اگر فالوورها پی به فیک بودن اکانت‌های پیج ببرند،

به زودی با ریزش فالوور مواجه می‌شوید و کلیه مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد. با خرید لایک کاربران تصور می‌کنند که دنبال‌کنندگان واقعی هستند و به شما اعتماد می‌کنند.

لایک اینستاگرام چه تاثیری روی پیج دارد؟

واکنش الگوریتم اینستاگرام در برابر پست‌های که لایک زیادی دریافت کرده‌اند

هنگامی که شما اقدام به انتشار یک پست در پیج خود می‌کنید، الگوریتم‌های اینستاگرام مطلب را به ۱۰ درصد از دنبال‌کنندگان نشان می‌دهند. حال اگر این تعداد از فالوورها پست شما را لایک کرده یا کامنت بگذارند،

می‌توانید ایمپرشن خوبی از الگوریتم‌ها بگیرید. با لایک کردن پست‌ها اینستاگرام پی می‌برد که فالوور‌ها آن را پسندیده‌اند. ازاین‌رو برای این‌که سایر کاربران نیز از پست مربوطه لذت ببرند، آن را به افراد بیشتری نشان خواهد داد.

با پنج راز افزایش لایک اینستاگرام آشنا شوید

در ادامه بحث پنج راز افزایش لایک اینستاگرام بیان می‌شود که به کمک آن‌ها می‌توانید محبوبیت خود را در این فضا به اثبات برسانید.

1-از هشتگ‌های مرتبط با تصاویر و پست‌ها استفاده کنید

یکی از رموزی که به شما کمک می‌کند در شبکه اجتماعی اینستاگرام دیده شوید، به کار بردن هشتگ‌های مرتبط با تصاویر و ویدئو هاست. باید دقت کنید که همواره هشتگ‌ها را به نحوی انتخاب برگزینید که با پست‌های شما مرتبط باشند.

در آپدیت جدید این اپلیکیشن، الگوریتم‌های اینستاگرام آن دسته از پست‌هایی را که مرتبط با هشتگ نباشند، حذف می‌کنند. بنابراین سایر کاربران نمی‌توانند پست را ببینند. پس با انتخاب هشتگ مناسب  موجب افزایش لایک اینستاگرام می‌شوید.  

2-پست‌ها را در زمان مناسب انتشار دهید

انتشار محتوا در ساعات شلوغی اینستاگرام نقش بسیار زیادی در بالا رفتن لایک‌ها دارد. در کشور ما بازه زمانی 5 تا 7 عصر بهترین موقع برای گذاشتن پست محسوب می‌شود. همچنین ساعات 11 شب به بعد نیز جزء زمان‌هائیست که اکثر کاربران در اینستاگرام فعالیت دارند و اقدام به لایک کردن پست‌ها می‌کنند.

3-برای پست‌های دیگران کامنت بگذارید

نظر دادن در زیر پست‌های سایر کاربران مخصوصا در پیج‌های رقیب باعث می‌شود که توسط مخاطبان دیده شوید. زمانی که این کار را انجام می‌دهید، افراد دیگر نیز نظرات خود را در زیر پست‌های شما اعلام می‌کنند. با این روش آمار کامنت‌ها در صفحه شما افزایش پیدا می‌کند که امتیاز مثبتی از نظر الگوریتم‌های اینستاگرام محسوب می‌گردد.

4-پیج اینستاگرام خود را جذاب و کاربرپسند نمایید

با زیباتر کردن پیج خود می‌توانید باعث افزایش لایک اینستاگرام شوید. ظاهر مناسب باعث می‌شود که کاربران تمایل بیشتری برای لایک کردن پست‌ها پیدا کنند. برای جذابیت بخشیدن به صفحه بهتر است که از تصاویر باکیفیت و جالب استفاده کنید.

طراحی یک لوگوی حرفه‌ای و منحصر به‌فرد نیز در کنار زیبایی صفحه به اعتبار شما می‌افزاید. حتی می‌توانید لوگوی خود را نیز در تمام عکس­های پیج به کار ببرید، تا اعتبارتان در فضای مجازی چند برابر شود. 

5-به کار بردن فیلترهای زیبا روی تصاویر پیج

با طراحی یک فیلتر جذاب روی عکس‌هایی که در صفحه اینستاگرامی خود می‌گذارید، آمار لایک‌ها بالا می‌رود. استفاده از این فیلترها زیبایی تصاویر را چندین برابر می‌کند و قطعا بازخورد مطلوبی از مخاطبان خواهید گرفت.

در کنار تمام این روش­ها راه حل آسان برای افزایش لایک اینستاگرام، خریداری پلانهای مربوط به این سرویس از سایت معتبر دیجی فالوور است که توسط آن در زمانی کوتاه آمار لایک‌ها‌ زیاد می‌شود.

نتیجه‌گیری

افراد زیادی به عنوان اینفلوئنسر در اینستاگرام با جذب فالوور توانسته‌اند به درآمدهای زیادی برسند. درصد سود این کاربران به تعداد لایک‌هایی که دریافت می‌کنند، بستگی دارد. بنابراین زیاد شدن آمار لایک محتواهای منتشر شده در صفحه اینستاگرامی تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن درآمد دارد.

افزایش لایک اینستاگرام بیانگر محبوبیت پیج است و کاربران دیگر را نیز ترغیب به فالو کردن می‌کند. با خرید پکیج‌های افزایش لایک از وب‌سایت دیجی فالوور می‌توانید اعتبار خود را در فضای مجازی بالا ببرید و از این طریق مشتریان فراوانی را جذب نمایید.

مبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
۱۸ روش مؤثر برای افزایش لایک اینستاگرام که معجزه می‌کند
نوشته‌ی بعدی
افزایش لایک ایرانی به صورت رایگان

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست