35 ترفند ساده و موثر برای افزایش فالوور واقعی

35 ترفند ساده و موثر برای افزایش فالوور واقعی

5/5 - (2 امتیاز)

امروزه رسانه های اجتماعی به بخشی مهم از زندگی روزانه مردم ، تبدیل شده اند . یکی از مهم ترین مباحث در این رابطه ، فالوور / Follower می باشد . با جرات می توان اقرار کرد که یکی از مهم ترین اجزای جدا نشدنی از تمامی رسانه های اجتماعی را ، فالوور ها تشکیل می دهند . اکثر افرادی که در این رسانه ها فعالیت دارند ،

به دنبال روش هایی جهت افزایش تعداد فالوور های خود می باشند . هر چقدر که تعداد فالوور های یک حساب کاربری بیشتر باشد ، شخص به مزیت های بیشتری دست پیدا خواهد کرد .

بسیاری از مردم در پی افزایش تعداد فالوور های خود هستند ، چرا که به خوبی می دانند فالوور های زیاد ، درآمد زیادی را نیز به دنبال خواهد داشت .

بسیاری از اشخاصی که کسب و کار های آنلاین دارند ، همواره در پی روشهایی به منظور جذب مخاطبین جدید می باشند . هر چقدر که در این زمینه موفق تر عمل کنند ، افراد بیشتری با کسب و کار آنها آشنا شده و در نتیجه ، سود بیشتری به دست خواهدند آورد .

جهت افزایش فالوور واقعی ، روش ها بسیاری وجود دارد . افراد می بایست پیش از انجام این روش ها ، از نتیجه بخش بودن آن ها اطمینان حاصل کنند . برخی از این روش ها علاوه بر اتلاف وقت فرد ، باعث ضرر و زیان مالی نیز می شود . از همین رو بایستی در رابطه با روش انتخابی ، پرس و جو کرد .

 

افزایش فالوور ، از طریق خرید فالوور های واقعی از سایت دیجی فالوور :

به طور کلی افزایش فالوور در رسانه های اجتماعی ، از دو طریق روش طبیعی و خرید فالوور صورت می گیرد . بسیاری از افراد به خصوص آن دسته که فروشگاه های اینترنتی دارند ، روش خرید فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام را ترجیح می دهند .

خرید فالوور به گونه ای است که در ازای پرداخت مبلغی هزینه ، هر تعداد فالوور که نیاز باشد ، به حساب کاربری شخص افزوده خواهد شد . این روش سرعت بسیار بالایی نسبت به سایر روش ها دارد .

تنها نکته ای که می بایست پیش از خرید فالوور به آن توجه شود ، مورد اطمینان بودن سایت مورد نظر می باشد . سایت دیجی فالوور از جمله سایت های قابل اطمینان و پرطرفدار می باشد که امکانات زیادی را برای مشتری های خود فراهم کرده است .

افراد می توانند با مراجعه به سایت دیجی فالوور ، به صفحه اصلی ورود پیدا کرده و از بین گزینه های متفاوتی که بر روی صفحه ظاهر می شود ، خرید فالوور را انتخاب کنند .

در مرحله بعد برای آن دسته از افرادی که اولین بار است قصد خرید فالوور از این سایت را دارند ، یک فایل صوتی آموزشی ، بارگذاری شده که توصیه می شود به آن گوش دهند .

سپس بایستی بسته مورد نظر خود را ، از بین بسته های متفاوت و مناسبی که به مشتری پیشنهاد می شود ، انتخاب کنند . قیمت بسته ها بر اساس تعداد فالوور های موجود در هر بسته ، تعیین می شود . تنوع بسته ها بسیار زیاد بوده و مناسب تمامی کسب و کار ها می باشد .

یکی از بزرگترین مزیت های این سایت ، تخفیف های آن می باشد . هر زمان که فردی قصد خرید فالوور از سایت دیجی فالوور را داشته باشد ، بسته هایی با تخفیف را در این سایت مشاهده خواهد کرد .

به محض تکمیل پروسه خرید و پرداخت ، فالوور های خریداری شده به سرعت به حساب کاربری مشتری ، افزوده خواهند شد . مزیت دیگر خرید فالوور از این سایت ، عدم نیاز به وارد کردن رمز عبور می باشد .

افراد می توانند تنها با وارد کردن نام کاربری خود ، فالوور های مورد نیاز را خریداری کنند . این سایت ضمانت می دهد که در صورت بروز هر نوع مشکل و خطایی ، کل وجه پرداخت شده را به مشتری برگرداند . هم چنین مجهز به پشتیبانی شبانه روزی بوده و در هر زمان ، پاسخگوی مشکلات و سوالات مشتری های خود ، خواهد بود .

 

روش های افزایش فالوور به صورت طبیعی :

روش دیگری که باعث افزایش تعداد فالوور در رسانه های اجتماعی می شود ، از طریق دنبال کردن چندین متود مختلف و در عین حال موثر ، می باشد . افزایش فالوور به صورت طبیعی ، پروسه ای نسبتا طولانی اما تضمینی و موثر می باشد .

افراد می بایست متود های مختلفی را به صورت منظم دنبال کرده ، تا در نهایت به هدف اصلی خود که جذب مخاطبین جدید است ، برسند . در زیر به 35 روش ساده اما موثر و کاربردی ، جهت افزایش فالوور پرداخته شده است :

ترفند هایی برای افزایش فالوور به صرت ارگانیک و موثر

1 – داشتن هدفی خاص . افراد می بایست پیش از شروع این موضوع را برای خود کاملا روشن و شفاف کنند ، که هدف اصلی آن ها از افزایش فالوور چه می باشد . این اهداف می تواند شامل یک یا چند مورد از موارد زیر باشد :

          کسب اعتبار بیشتر برای برند .

          افزایش فروش و سود آوری .

          افزایش مجموع بازدیدکنندگان از سایت و یا فروشگاه آنلاین .

با مشخص شدن هدف نهایی ، راحت تر می توان روش های مناسب و کاربردی جهت افزایش فالوور را پیدا کرد .

2 – در مرحله بعد می بایست جامعه مورد نظر فرد به طور کامل مشخص شود . افرادی که هدف خود را مشخص کرده اند ، بایستی این موضوع را نیز روشن کنند که بر اساس هدف نهایی ،  به چه فالوور هایی نیاز دارند .

به عنوان مثال یک فروشگاه آنلاین کت و شلوار ، به فالوور های مرد بیشتر از فالوور های زن نیاز دارد . یک فروشگاه آنلاین فروش شال و روسری نیز ، بیشتر در پی جذب مخاطب های زن می باشد .

3 – برند انتخابی فروشگاه می بایست شخصیت و ظاهر مناسب و جذابی داشته باشد . شخصیت و ظاهر برند می تواند شامل نام برند ، لوگو برند ، داستان شکل گیری برند ، . . . باشد .

محتوای حساب کاربری بایستی کاملا مرتبط با برند باشد . پست و استوری هایی که در حساب کاربری بارگذاری می شود ، باید به گونه ای باشد که افراد به محض دیدن آن ها ، برند مذکور را به خاطر بیاورند .

4 – انتخاب نام کاربری مناسب ، از جمله مهمترین روش های افزایش فالوور به حساب می آید . نامی که انتخاب می شود بایستی در عین مرتبط بودن به محتوا اصلی حساب کاربری ، کوتاه ، جذاب و خلاقانه باشد .

نام کاربری باید به گونه ای باشد که به سادگی به خاطر سپرده شده و به یاد آورده شود . افراد باید توجه داشته باشند که نام کاربری در واقع یکی از اصلی ترین معرف هایی است ، که برند را به افراد و مخاطبین جدید ، معرفی می کند .

توصیه می شود نام تجاری برند دقیقا به همان صورت که تلفظ می شود ، به عنوان نام کاربری در رسانه های اجتماعی ثبت شود . انتخاب نام کاربری متفاوت از نام برند ، انتخاب هوشمندانه ای نمی باشد ؛

چرا که مشتری های قدیمی فروشگاه را با همان نامی که از ابتدا داشته می شناسند ، از همین رو انتخاب نامی جدید و متفاوت برای فروشگاه آنلاین ، ممکن است باعث سردرگمی مشتری های قدیمی شود . همچنین استفاده از نام های کاربری طولانی نیز توصیه نمی شود .

5 – شاید بتوان به جرات گفت که یکی از موثر ترین روش های افزایش فالوور به صورت طبیعی ، استفاده از هشتگ های مناسب می باشد . هشتگ ها لینک های کوتاهی بوده که به سادگی قابل ساخت و جست و جو می باشند .

استفاده از هشتگ های مناسب و مرتبط ، باعث می شود تا میانگین کلی بازخورد های یک پست یا استوری ، چندین برابر افزایش داشته باشد . پیش از بارگذاری هر پست بایستی هشتگ های مرتبط با آن را پیدا کرد .

برخی از هشتگ ها چندین میلیون بار مورد استفاده قرار گرفته اند و در مقابل برخی دیگر ، به تعداد انگشت شماری استفاده شده اند . مناسب ترین هشتگ ، آن است که در حد متوسط مورد استفاده قرار گرفته شده باشد .

هشتگ هایی که روزانه چند صد بار استفاده می شوند ، ممکن است بازخورد بالایی به پست ها ندهند ؛ چرا که به عنوان مثال در یک دقیقه ، 100 پست و یا بیشتر با آن هشتگ ، بارگذاری می شود .

در نتیجه پست ها شانس کمتری برای دیده شدن توسط مخاطبین را دارند . استفاده از هشتگ های مناسب باعث می شود تا علاوه بر افزایش لایک ، کامنت ، بازدید ، ذخیره ، انتشار ، . . . افزایش چشمگیری نیز در تعداد فالوور ها وجود داشته باشد . علاوه بر کلمه کلیدی که به عنوان هشتگ انتخاب می شود ، ساعت استفاده از هشتگ نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

افراد می بایست پیش از انتخاب هشتگ به این نکته توجه کنند که ، با توجه به جامعه مخاطبین خود  چه ساعتی برای پست گذاشتن مناسب تر است . برخی از هشتگ ها در ساعت هایی خاص از شبانه روز ، بیشترین میزان بازخورد را دارا می باشند . افراد بایستی به منظور دستیابی به بازخورد حداکثری توسط هشتگ ها ، مناسب ترین زمان جهت استفاده از آن ها را پیدا کنند .

6 – قسمت بیوگرافی / Bio که توضیحی مختصر و مفید از حساب کاربری و محتوا اصلی آن می دهد نیز ، بسیار اهمیت دارد . هر مخاطبی که برای نخستین بار وارد یک پروفایل شود ، پیش از هر اقدام دیگری ، ابتدا Bio را مطالعه می کند .

از همین رو توصیه می شود که بیو مختصر ، مفید ، جذاب و خلاقانه باشد . در قسمت بیو می توان از هشتگ و یا لینک سایت های دیگر نیز استفاده کرد .

7 – ظاهر و تم کلی پست ها از جمله فاکتور هایی است که به جذب مخاطبین جدید کمک می کند . توصیه می شود یک تم جذاب و خلاقانه کلی انتخاب شده و در تمامی پست ها رعایت شود . این کار باعث می شود تا ظاهر حساب کاربری از نظر مخاطبین جدید جذاب بوده و آن ها را ترغیب به فالو کردن کند .

8 – از دیگر عواملی که افراد را به یک حساب کاربری جذب می کند ، کپشن هایی است که در پایین هر پست ، نوشته می شود . به عنوان مثال اینستاگرام رسانه ای اجتماعی است که بیشتر جهت بارگذاری عکس و ویدئو از آن استفاده می شود .

بنابراین بهتر است کپشن هایی که در پایین هر عکس و یا ویدئو نوشته می شود ، کوتاه و جذاب باشد . به گونه ای که افراد را به دیدن ویدئو ترغیب کند . بیشتر افراد کپشن های طولانی را بدون خواندن کامل آن ، رد می کنند . لازم به ذکر است که در این رابطه ، استثنا هم وجود دارد .

برخی از افراد به قدری کپشن پست های خود را جذاب و خلاقانه می نویسند ، که مخاطبین مشتاقانه بر روی More کلیک کرده تا بقیه کپشن را مطالعه کنند .

بنابراین در صورتی که نیاز است کپشن طولانی نوشته شود ، می بایست در انتخاب کلمات و نحوه نگارش بسیار دقت کرد .

9 – بسیاری از رسانه های اجتماعی ، قابلیت pin کردن کامنت را دارند . هنگامی که یک کامنت پین می شود ، در واقع به عنوان نخستین کامنت در زیر پست سنجاق شده و ثابت می ماند .

از همین رو هر شخصی که بخواهد زیر این پست کامنت بگذارد ، کامنت پین شده را خواهد دید . به عنوان مثال هنگامی که یک مشتری کامنت گذاشته و رضایت خود از محصولات فروشگاه آنلاین مورد نظر را عنوان می کند ، بهترین اقدام پین کردن آن کامنت است . این کار باعث می شود تا افرادی که هنوز از آن فروشگاه خرید نکرده اند ، به صورت ناخودآگاه حس مثبتی نسبت به فروشگاه پیدا کنند .

10 – در صورتی که صاحب یک فروشگاه اینترنتی ، در چندین رسانه اجتماعی فعالیت دارد توصیه می شود که در تمامی آن ها ، فروشگاه ، محصولات ، خدمات و برند خود را تبلیغ کند . این کار باعث می شود تا به مرور فالوور های جدیدی از طریق سایر رسانه های اجتماعی ، به دست آورد .

11 – برعکس مورد بالا نیز صادق می باشد . در صورتی که فرد علاوه بر فروشگاه آنلاین ، یک فروشگاه واقعی را نیز اداره می کند ، توصیه می شود آدرس فروشگاه اینترنتی خود را بر روی کارت چاپ کرده و به مشتری ها بدهد . این روش تبلیغاتی نیز باعث جذب مخاطبین جدید می شود .

12 – تبلیغ حساب کاربری فروشگاه را می توان در وب سایت مربوطه ، کارت تجاری ، پوستر های مختلف ، . . . انجام داد .

13 – افراد می توانند یک بارکد مخصوص به فروشگاه آنلاین خود را ساخته ، تا مشتریان با اسکن کردن آن به صورت مستقیم وارد حساب کاربری مورد نظر شوند .

14 – هنگامی که مشتریان پست و یا استوری در رابطه با تجریه رضایت بخش خود از فروشگاه را منتشر می کنند ، بهترین کار بازنشر آن پست توسط صفحه رسمی فروشگاه می باشد .

15 – یکی از اهداف اصلی افرادی که به دنبال فالوور های جدید هستند ، باید راه یافتن به صفحه Explore باشد .

16 – تگ کردن لوکیشن ( مکان ) / Location نیز ، یکی از روش های جذب فالوور به حساب می آید .

17 – تگ کردن افراد دیگر در پست  و یا استوری ها نیز ، می تواند احتمال جذب فالوور های جدید را به همراه داشته باشد .

18 – فروشگاه ها می توانند در قالب استوری از مخاطبین خود بخواهند که در صورت خرید از فروشگاه و رضایت از خرید ، آن ها را تگ کنند .

19 – توصیه می شود حساب های کاربری که محتوا نزدیک و مرتبطی به فروشگاه دارند ، دنبال شوند .

20 – فعال بودن حساب کاربری یک امتیاز مثبت محسوب می شود . بهتر است با حساب کاربری فروشگاه پست های مرتبط و مختلف را لایک شده ، کامنت گذاشته شود و حتی بازنشر داده شود .

21 – در صورت نیاز میتوان جهت انجام تبلیغات موثر ، از اینفلوئنسر های محبوب رسانه های اجتماعی ، همکاری کرد .

22 – همکاری با سایر برند های مرتبط در رسانه های اجتماعی نیز ، می توان مخاطبین جدید به دست آورد .

23 – استوری ها باید خلاقانه و جذاب باشند . این ویژگی ها باعث می شود تا استوری به دفعات باز نشر داده شده و همین امر باعث می شود تا افراد جدیدی ، ترغیب به فالو کردن شوند .

24 – بهتر است از گزینه های جدید و جذابی که در هر آپدیت ، به بخش Story اضافه می شود ، استفاده شود . ( به عنوان مثال گزینه های Add yours , Ask me a question , . . .  ) .

25 – هایلایت کردن استوری های جذاب ، یکی از روش های جذب مخاطبین جدید است . بهتر است یک تم کلی و در عین حال خلاقانه و جذاب برای بخش Highlight در نظر گرفته شود . این کار ظاهر حساب کاربری را نیز جذاب تر می کند .

26 – برگزاری Live در صفحات مجازی نیز ، مخاطبین جدید را به خود جذب می کند . این امر باید به گونه ای باشد که در طول مدت لایو ، مخاطبین جدید به سرعت به آن افزوده شده و بازخورد مثبتی را به دنبال داشته باشد . در لایو می توان افراد مختلف را دعوت کرده و جذابیت آن را افزایش داد . در صورتی که بازخورد کلی لایو مثبت و بالا باشد ، میتوان آن را در قسمت highlight ذخیره کرد ، تا افرادی که قادر به دیدن آن به صورت پخش زنده نبودند ، با مراجعه به قسمت هایلایت ، بتوانند آن را مشاهده کنند .

27 – ساختن ویدئو های طولانی ( بیشتر از  دقیقه ) تحت عنوان IGTV نیز ، به جذب مخاطبین جدید کمک می کند . کاوری ( عکس ) که برای IGTV انتخاب می شود ، باید در عین جذاب بودن ، معرف محتوا کلی ویدئو نیز باشد .

28 – ساختن فیلتر های جدید جهت استفاده در استوری نیز ، از جمله روش هایی است که مخاطبین جدیدی را به  دنبال کردن حساب کاربری مورد نظر ، ترغیب می کند . فیلتر ها باید جذاب و خلاقانه بوده و هم چنین بهتر است تکراری نباشند .

29 – همانطور که پیشتر نیز به این مورد اشاره شد ، زمان و ساعتی که برای پست و یا استوری گذاشتن در نظر گرفته می شود ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به عنوان مثال اگر پست در ساعتی بارگذاری شود که عمده مخاطبین پیج خواب هستند ، بازخورد بالایی به دست نخواهد آورد .

30 – علاوه بر ساعت ، نحوه و نوع پست و استوری هایی که بارگذاری می شود نیز ، اهمیت دارد . بهتر است برای تک تک موارد فوق ، برنامه ای دقیق چیده شود .

31 – اجرای مسابقات مختلف و همچنین قرعه کشی های خلاقانه ، باعث می شود تا جذب مخاطبین پیج ، چندین برابر افزایش پیدا کند . می توان در حین مسابقه از شرکت کنندگان خواست تا پست مربوطه را به صورت پست و یا استوری ، در حساب کاربری خود بازنشر دهند . اگر قرعه کشی به صورت منصفانه انجام شود و شرکت کنندگان از نحوه اجرا مسابقه و جوایز ، رضایت داشته باشند ؛ به منظور شرکت مجدد در قرعه کشی های آینده ، حساب کاربری مذکور را فالو خواهند کرد .

32 – تبلیغات به هر طریقی که انجام شود ، افزایش بازخورد و فالوور های جدید را ، به همراه خواهد داشت .

33 – با مراجعه به بخش Insight می توان تحلیل بازخورد های کلی مربوط به هر پست و استوری را مطالعه کرد . این کار به پیدا کردن نقاط قوت و ضعف کمک بزرگی می کند .

34 – در هر حساب کاربری شخصی که مسئول پاسخ دهی به سوالات مشتریان است ، می بایست علاوه بر اطلاعات کافی و کامل در رابطه با پیج ، برخورد دوستانه و گرمی نیز با مشتری داشته باشد .

35 – هر از چند وقت یک بار باید انتقادات ، شکایت ها و پیشنهاد های دریافتی را با دقت مرور کرد ، تا عملکرد مثبت افزایش داشته باشد . این امر باعث وفاداری مشتریان و هم چنین تبلیغات دهان به دهان نیز می شود .

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
لایک های اینستاگرام را از سلام ادز بخریم یا دیجی فالوور؟
نوشته‌ی بعدی
نحوه‌ی رسیدن به اکسپلور با لایک و ویو بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست