۱۸ روش مؤثر برای افزایش لایک اینستاگرام که معجزه می‌کند

۱۸ روش مؤثر برای افزایش لایک اینستاگرام که معجزه می‌کند

Rate this post

روش های موثر افزایش لایک اینستاگرام

این روزها هر فردی با ایجاد پیج شخصی خود در اینستاگرام و با اعلام کسب ‌و کار خود به سایرین، اقدام به فعالیت در این بستر پول ساز و وسیع می‌کند.

کاربران قادرند تا در این فضا، در کنار تبادلات و قابلیت های دیگر اینستاگرام، به اعلام نظر خود در مورد یک مطلب، محصول و… بپردازند و به عبارتی آن مطلب را تایید یا لایک کنند.

مبحث لایک کردن پست در فضای اینستاگرام توسط افراد دنبال ‌کننده، به‌گونه ‌ای است که با افزایش درآمد پیج یک فرد، شرکت، گروه‌ و … ارتباط مستقیمی دارد. در حقیقت هر چقدر تعداد لایک ‌های پست ‌های پیج اینستاگرامی بیشتر باشد، تعرفه تبلیغات در آن پیج نیز بیشتر خواهد بود و این موضوع می‌تواند به نفع شما و پیجتان تمام شود. پس نیاز است تا به دنبال راهکارهایی به منظور افزایش لایک در پیج شخصی خود باشید.

در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی ۱۸ روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام بپردازیم.

از فالوورهای خود درخواست کنید تا نظر بدهند و لایک کنند

شما می ‌توانید به این منظور از روش کال تو اکشن اینستاگرام بهره ببرید. در این روش از طریق راه‌های گوناگون می‌توانید کاربران را به لایک کردن علاقه ‌مند کنید. طبیعتاً پس از درخواست کردن، شما تعداد لایک‌های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

پست ‌های محتوایی ارسالی توسط فالوورها را جدی بگیرید

شما می ‌توانید به منظور افزایش لایک، برخی از پست‌هایی را که توسط کاربران برای شما ارسال می شود را در پیج خود قرار دهید. با این اقدام انگیزه افراد برای تبلیغ پیج شما بیشتر شده و در نتیجه باعث افزایش لایک می‌ شود.

قرعه‌کشی کنید و جایزه بدهید

شما می‌ توانید هرچند وقت یکبار با برگزاری مسابقات و قرعه کشی در زمینه‌های متنوع، باعث جذب کاربران و افزایش هیجان و لایک در پیج خود شوید.

استفاده از سایت ها و ابزارهایی که کار قرعه‌کشی را به صورت رایگان انجام می‌دهند، این کار را برای شما راحت می‌ کند.

با پیج های دیگر همکاری کنید

شما می‌ توانید به منظور افزایش لایک خود، اقدام به همکاری با افراد و پیج های دیگر کنید‌. بسیار دیده شده است که در محیط اینستاگرام، ۲ اینفلوئنسر معروف را همزمان در یک کلیپ دیده‌ایم. این امر می‌ تواند در مورد پیچ ‌های کوچک نیز جواب دهد. با این اقدام، شاهد افزایش لایک در پیج هر ۲ طرف خواهیم بود.

سوال ‌ها و کامنت‌های کاربران را بی ‌پاسخ نگذارید

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که به یک پیج دایرکت داده، یا برای آن کامنت گذاشته‌اید و هر چقدر منتظر پاسخ ماندید، جوابی را دریافت نکرده‌اید. در نتیجه این امر دید شما نسبت به آن پیج منفی شده و احساس کرده‌اید با یک پیج بی‌اعتبار و بی‌تفاوتی روبرو هستید که هیچ تعهدی در قبال کاربران و دنبال کننده های خود ندارد.

برعکس زمانی که شما پاسخ دایرکت، کامنت یا سؤال خود را به‌موقع و کامل دریافت می‌کنید، احساس خوشایندی را دریافت می‌کنید و نسبت به دنبال‌کردن آن پیچ علاقه‌مند می‌مانید.

همه ما دوست داریم تا مورد احترام و توجه قرار بگیریم. زمانی که شما این حس احترام و توجه را در کاربران و دنبال کننده های پیج خود به وجود آورید، آن‌ها با شیفتگی هرچه تمام‌تر پست‌های شما را لایک کرده و پیج تان را دنبال می‌کنند.

افراد مشهور را تگ کنید

شما با تگ کردن پیج های معروفی که به کار یا پست شما مربوط می‌شوند، باعث افزایش لایک در پیج خود می‌شوید. چرا که طرف‌داران افراد مشهور همیشه به دنبال پست‌های مربوط به آن‌ها هستند که این امر خود باعث افزایش لایک پست شما نیز می‌شود.

 

از هشتگ استفاده کنید

شما با بهره‌گیری از هشتگ‌های مفید و کاربردی می‌توانید باعث افزایش بازدید کاربران از پست خود و لایک کردن آن بشوید. این هشتگ‌ ها به افراد این امکان را می‌دهند تا به راحتی محتوای خود را پیدا کنند.

اقدام به تولید محتوای جذاب و گیرا کنید

بطور کلی می‌توان گفت تولید محتوا مهمترین راه به‌منظور افزایش لایک در اینستاگرام است. محتوا در پیج شما حرف اول را می‌زند. در حقیقت محتوای شما باید به قدری گیرا و جذب کننده باشد تا مورد تایید کاربران قرار بگیرد. در صورت تولید محتوای جذاب در پیج، افراد اقدام به دنبال‌کردن پیج شما کرده و یا اینکه آن را برای دیگران ارسال می‌کنند که این امر خود باعث افزایش لایک می‌شود.

از فیلم‌ها و عکس‌های باکیفیت استفاده کنید

کیفیت فیلم‌ها و عکس‌های ارسالی شما در پیج، از مواردی است که نیاز است تا به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. محتوای بی کیفیت اعتبار پیج شما را زیر سوال برده و نشان‌دهنده نوع شخصیت، میزان توانایی، خلاقیت و هنر شما است؛ بنابراین در صورتی ‌که خواهان افزایش لایک در پیج خود هستید، اقدام به ارسال محتوای با کیفیت در پیج خود کنید.

محتوا را در زمان مناسب نشر دهید

انتشار محتوا در زمان نامناسب، گاهی برای شما هیچ نتیجه مطلوبی به همراه نخواهد داشت. چرا که به آن میزان که باید، محتوای شما توسط کاربران دیده نشده است. شما باید محتوای خود را در زمانی که بازدید پیج شما در حالت حداکثری خود قرار دارد، انتشار دهید. یکی از قابلیت های اینستاگرام این است که به راحتی می‌ توانید از بیشترین زمان بازدید پیج خود آگاه شوید.

خرید لایک از برند دیجی فالوور

خرید لایک

از دیگر راه‌های افزایش لایک اینستاگرام، خریدن لایک است. در حقیقت خریدن لایک با هدف افزایش لایک، برای مدت محدودی میزان لایک پیج شما را افزایش می‌ دهد. مواردی چون خرید لایک یا فالوور فیک باعث ایجاد مشکلاتی چون بن شدن یا عدم ورود به اکسپلور در پیج شما می‌شوند.

تگ کردن پیج شما توسط اینفلوئنسرها یا افراد مشهور

شما می‌توانید از اینفلوئنسرها یا افراد مشهور در قبال پرداخت هزینه تبلیغ بخواهید تا پیج شما را تگ کنند. با این کار میزان لایک پست‌های شما افزایش می‌یابد.

تعیین لوکیشن یا موقعیت

شما می ‌توانید با تعیین لوکیشن، پست‌های متناسب با لوکیشن مورد نظر را به کاربران علاقه‌مند نشان دهید. همچنین می‌توانید با درج هشتگ محل مکان موردنظر، باعث افزایش بازدید و لایک شوید.

استفاده از برنامه‌های لایک گرفتن

روش این برنامه‌ها به این صورت است که در ابتدا شما هزینه‌ای به‌منظور دریافت لایک پرداخت می‌کنید و برنامه هزینه را بین افراد که به طور واقعی پست شما را لایک کرده‌اند، تقسیم می‌کند.

یا در نوعی دیگر شما در برابر لایک پست‌ها اعتبار کسب می‌کنید و در صورت رسیدن اعتبار شما به حد مورد نظر، قادر خواهید بود تا با قرار دادن پست خود لایک بیشتری را دریافت کنید.

به طور مرتب و دائم فعالیت کنید

فعالیت مستمر، پیگیر و منظم، با فواصل زمانی کوتاه، می‌تواند باعث افزایش لایک اینستاگرام شما شود. در صورتی که برای مدت طولانی پستی را منتشر کنید، فالوورهای شما ریزش خواهند داشت و در نتیجه میزان لایک شما کاهش می‌یابد.

پست مشترک بگذارید

درج پست مشترک از قابلیت‌های جدید در اینستاگرام است که می‌تواند باعث افزایش لایک شود. شما می‌توانید پست را در صفحه شخصی خود و صفحه دیگری انتشار دهید.

تقویم محتوایی داشته باشید

با استفاده از تقویم محتوایی امکان انتشار پست‌های مناسب در زمان‌های مشخص وجود دارد. شما می‌توانید هر کدام از پست‌های مربوط به مناسبت‌های مذهبی، ملی و… را در زمان مشخص خود انتشار دهید. این امر باعث افزایش لایک اینستاگرام می‌شود.

از استوری استفاده کنید

شما می‌توانید با استوری کردن پست مورد نظر لایک اینستاگرام خود را افزایش دهید. با این کار افرادی که با هر دلیلی موفق به بازدید از پست شما نشده‌اند، می‌توانند پست شما را مشاهده کرده و آن را لایک کنند.

کلام آخر

سایت دیجی فالوور، ارائه دهنده خدمات در زمینه گسترش و دیده شدن پیج اینستاگرامی، خرید فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام است.

در این مقاله به معرفی راهکارهایی به منظور افزایش لایک اینستاگرام پرداختیم. راهکارهای دیگری نیز به این منظور وجود دارد که با جست‌وجو در این زمینه و رعایت موارد فوق می‌ توانید لایک پیج خود را در اینستاگرام افزایش دهید. به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و موضوعات مشابه می‌ توانید از سایت دیجی فالوور دیدن کنید.

 

منبع مقاله

خرید فالوور واقعی لایک زنخرید فالوور ارزان اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید لایک اینستاگرامخرید پیج اینستاگرامخرید ویو اینستاگرام
نوشته‌های پیشین
بهترین روش افزایش لایک و کامنت اینستاگرام چیست؟
نوشته‌ی بعدی
پنج راز افزایش لایک اینستاگرام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست